Küsimus:
Soovitus õhukese torniga arvutikorpuste jaoks
wip
2015-09-13 00:44:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma tahan osta oma teleri kõrvale paigutamiseks mänguarvuti. Parima õhu sissevõtu tagamiseks ja arvestades ruumis olevat (väikest) ruumi, otsustasin osta korpuse, mille saan paigutada vertikaalselt.

Ideaalis oleks selle laius alla 14 cm (5,5 tolli) ). Mul pole kõrgusepiirangut ja sügavus peaks olema alla 50 cm (~ 19 tolli).

[kodukino arvuti] (https://et.wikipedia.org/wiki/Home_theater_pc)? See oleks nimi arvutiklassile, kui soovite vormitegurit (näiteks ATX ja ITX), võib see muutuda keerulisemaks.
Jah, ma otsin vormi, mis sobiks kõige paremini ülaltoodud kirjeldusega.
[ATX] (https://et.wikipedia.org/wiki/Computer_form_factor#Tabular_information) põhiplaadid peaksid sobima. Teie ainus probleem oleks siis see, et see ei pruugi sobida 3,5-tollistele (HDD) draividele ja tõenäoliselt ei sobi 5,25-tollised (optilised) draivid. Ilmselt oleks teie parim hitt õhukesed "mini ITX-i korpused". Erijuhtudel võite pöörduda oma lemmikarvuti otsingumootori poole.
Kaks vastused:
#1
+5
Mark
2015-09-13 03:45:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui te ei kavatse oma süsteemi lisada rohkem kui ühte laienduskaarti (näiteks telerihäälestuskaarti), siis madala profiiliga tugev mini-ITX plaat > või kodukino korpus sobib teie vajadustega. Kui soovite kaks kuni neli kaarti (tuunerikaart, spetsiaalne graafikakaart, spetsiaalne võrgukaart jne), töötab madala profiiliga korpuses microATX plaat.

Pange tähele, et madala profiiliga korpus kasutab kitsaid "madala profiiliga" spetsiaalse kronsteiniga laienduskaarte; tavalised laienduskaardid ei mahu. Enamikul kodukino juhtumitel on täisnurga püstik, mis võimaldab teil kasutada tavalist laienduskaarti. Mõlemas olukorras vajate tavalise ATX-toiteallika asemel korpuse jaoks sobivat toiteallikat.

Paljudel väiksematel juhtudel on lauaarvuti asemel sülearvuti (2,5 ") kõvaketaste pesad ja õhukesed sülearvuti optilised seadmed. suurusega draivid, nii et kontrollige seda kindlasti oma osade valimisel.

Teoreetiliselt võiksite vabasse ruumi mahutada täissuuruses ATX plaadi, kuid logistika Toiteallika, jahutussüsteemi, laienduskaartide jms paigutamine tähendab, et tõenäoliselt ei leia juhtumit, mis selle tööga hakkama saaks.

Lisakommentaarina nimetas valmistaja minu vajadustele kõige paremini vastavat vormitegurit "õhukesteks / kompaktseteks tornideks".
#2
+4
Firepower0701
2015-09-13 09:02:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Fractal Design Node 202 on väga väikese kujuga arvutikorpus (konsooli suurus), mis toetab täissuuruses graafikakaarti. Kõigi nende sõlmpunktide seeria juhtumite link fraktaali kujunduslehele on siin ja soovitan teil need üle vaadata. See tuleb varsti välja ja kasutab mini-ITX-plaate.

Lisaks on Cooler Master Obsidiani seerias mõned väga väikesed vormifaktorid, mis sobiksid hästi kodukino jaoks.

Silverstone teeb ka mõned väga väikese vormiga tegurid mini-ITX-i juhtumid. Link Silverstone Raven Z-i Amazoni lehele on siin.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...