Küsimus:
Klõpsatava kerimisrattaga juhtmevaba juhtmeta hiir Logitech
Keavon
2015-09-10 03:14:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on vana Logitech M505 hiir ja mulle meeldib nii ergonoomiline vormitegur kui ka see, et see on Logitechilt (Unifying Receiver on käepärane). Ma näen välja selline:

Logitech M505

Kuid see on katkestatud ja sellel on mõned probleemid, nii et tahaksin leida uue sarnase hiire Logitechilt.

Kuid sellel peab olema klõpsatav kerimisratas (nii et kerimisratta klõpsude sujuva kerimise asemel klõpsamine määratud sammudeks pööramine). Samuti peab kerimisratas olema hiire keskmine nupp (erinevalt sellest, et allpool on eraldi nupp, mis toimib keskmise hiirenupuna). Sellel peaks olema ka sarnane vormitegur (see tähendab, et pole imelikke mänguhiiri, mis näevad välja nagu Autobot või Decepticon). Muud funktsioonid (nt lisanupud) on korras, kuid pole vajalikud.

Tänapäeval on enamikul hiirtel kerimisratas, mis saab klõpsata. Soovitaksin teil poodidest läbi minna ja proovida saadaolevat demot, leiate selle üsna kiiresti, isegi kui jääte Logitechi juurde.
@TheBird956 Mulle näib, et Logitech kasutab oma hiirte * mitte * klõpsamise teed. See on vist veebi sirvimiseks soovitav, kuid kuidas peaksite seda kasutama näiteks relvade vahetamiseks mängudes või üksuste loendi sirvimiseks, kus iga klõps on üksus? Ma ei leia Logitechist ühtegi minu vajadustele vastavat ja ma ei usu, et füüsiline pood oleks erand.
Kaks vastused:
#1
+7
Tymric
2015-09-18 17:37:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Logitech MX Masteril on konfigureeritav kerimisratas, mida saate kohandada kas klõps-klõpsamise või automaatse kerimise järgi.

Kiirust kohandav kerimisratas

Pikkade dokumentide või veebilehtede sirvimine kiirem ja hõlpsam. Täppisrataste nihkumine kliki klõpsamise ja ülikiire kerimise vahel.

Tarkvara Logitech Options ™ võimaldab teil seda kogemust kohandada.

  • Kerimisratas on ka hiire keskmine nupp
  • Ergonoomiline vormitegur, mis pole mängude jaoks spetsiifiline

Kuigi see on M505-s veidi suurem ja mahukam vormitegur, näib, et sellel on kõik soovitud omadused. Nägin ka MX Anywhere 2 hiirt, mis on M505 vormitegur, kuid kahjuks panid nad hiireratta keskmise klõpsamisnupuna töötamise asemel sujuva kerimise sisse / välja lülitama. Ma tõesti soovin, et Logitech lõpetaks keskmise klõpsamise olulisuse tähelepanuta jätmise.
@Keavon Ma pole proovinud tootesarja MX Anywhere, kuid Logitech SetPointi tarkvara lubab enamasti suurema osa täiendavatest nuppudest ümber seadistada. Kas ratta jaoks polnud seda võimalik teha?
Selle põhjal, mida oskan mõnest videost öelda, hiire hiirenuppu allapoole klõpsamine haarab ja vabastab hiire klõpsuga klõpsamiseks / sujuva kerimise lüliti, nii et ma ei arvaks, et see võib tarkvara abil taastuda. Kuid ma küsin selle kohta Logitechi foorumitel pöialt!
Panin selle siia viide http://forums.logitech.com/t5/Mice-and-Pointing-Devices/Possible-to-use-the-scroll-wheel-for-middle-click-with-the-MX / td-p / 1440564
#2
+3
Adam
2015-09-10 05:07:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Logitechi Unifying Receiveriga traadita hiirtel on minu teada sujuvalt keritavad hiire keskmised nupud.

Sellel kõigi praegu ühendavate seadmete loendil on häid alternatiive sinu jaoks. M510 on üks nende tugevamatest ja suurematest hiirtest. Võimalik, et kõige hilisemale M505-le (RIP) jõuate M325, mis on peaaegu sama suur ja millel on samad omadused peale uuema olemise. Teie kirjeldatu põhjal arvan, et need oleksid teie parimad panused.

Tundub, et M325-l on mikrotäpne kerimine (mitte klõpsamine). Tundub, et M510 võib seda väärt olla, ehkki ma olen vormi suhtes veidi ettevaatlik. Täname nimekirja eest.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...