Küsimus:
"Koolitus" droonid
Andy
2015-09-12 00:22:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma otsin väikest drooni - võimalik, et see on neljarattaline, kuid avatud teistele soovitustele. Asi on selles, et ma pole kunagi sellist masinat omanud ega sellega lennanud ja tahaksin midagi väikest ja odavat "koolituse" eesmärgil. Idee on see, et see konkreetne ost oleks minu jaoks viis, kuidas ma saaksin endale hobi meeldida ja kui jah, saaksin lõpuks midagi "lahedamat".

Minu ideaalne droon oleks olnud

  • Videovõimalused vähemalt 720p. Otseülekanne pole selle treeningdrooni jaoks oluline
  • Lihtne lennata nii täiskasvanule kui ka väikesele lapsele
  • Piisavalt manööverdatav, et minna läbi metsa.
  • Vähem kui 100 dollarit ja odavad varuosad (kuna loodan midagi kahjustada)

Tahaksin, et see "tunduks" sarnaselt suuremate droonidega, millel on GPS ja reaalajas video voogesitus. Loodan, et selle abil loodud lihasmälu saab üle kanda suuremale riistvarale.

Olge õhusõiduki juhtimisoskuste teisele süsteemile ülekandmisel ettevaatlik. Juhtimisomadused on peaaegu kindlasti erinevad, nii et hõljumise ja lennujuhtimise sisendläved ei ühti sellega, mida teie lihased mäletavad. Pärast käsitöö üleandmist olge alati hoolikas ja aega juhtimisseadmete uuesti õppimiseks.
üks vastus:
#1
+10
ArtOfCode
2015-09-12 01:31:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Soovitan Syma X5C.

  • Integreeritud 720p HD-kaamera
  • Aeglased juhtnupud (ei pildista kohe kaugusesse) puudutad pulgakesi - see muudab lendamise lihtsaks)
  • Ülim manööverdusvõime. See on akrobaatiline droon, nii et olete seal sorteeritud.
  • Leian Amazonist ühe uue hinnaga 30 naela (46 dollarit).
  • Kaamera salvestab SD-kaardile, et saaksite alla laadida filmimaterjalid hiljem.

Hoiatussõna, mille ütlesin kommentaaris ja kordan siin: ärge oodake, et teised droonid oleksid sarnased. Võib juhtuda, et olla paar sarnasust paaritu droonimudeli vahel - kuid juhtkaalud ja tundlikkus on alati erinevad, hoolimata sellest, kas need on häälestatavad või mitte. 1 kg droon reageerib sisendi juhtimisele kiiremini kui 10 kg droon; see on lihtsalt füüsika. Uue drooni hankimisel võtke alati suhteliselt ohutus kohas madalat lennuaega, et saaksite uue juhtimistundega harjuda.

Sekundeerin seda. Sain just paar päeva tagasi sama drooni ja olen sellega oma esimese droonina kindlasti rahul. Lihtne õppida, tundlik, odav ja väga vastupidav (kukkusin sellega juba paar korda kokku ja miski ei katki). Kaamera pole nii tore, kuigi sellise odava drooni puhul võib seda oodata.
@ArtOfCode Kas viis aastat hiljem oleks see ikkagi teie vastus?


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...