Küsimus:
Lauatelefoni (või VOIP) kõnedele vastamine nutitelefonis
James
2015-09-10 09:04:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mu naine nõuab lauatelefoni olemasolu. Ma tean, et on mõned VOIP-teenuse pakkujad, kellel on rakendusi, mis võimaldavad teil nutitelefonis kõnedele vastata, kuid kas on olemas mõni üldine seade, mis võimaldab teil mobiiltelefoni lauatelefoni kõnedele vastata (nagu oleks see POTS-telefonilaiend)?

Eeldan, et see nõuab kaasrakendust.

Kas see on olemasolev POTS-laiendus, mida soovite nutitelefonis liidestada, või ostate ringi kas VoIP- või POTS-lahenduste jaoks?
POTS-lahendus sobiks mõlemale, nii et see oleks ideaalne, kuid ainult VoIP-lahendused töötaksid paljudele (tänapäeval ilmselt enamikul) inimestele.
Kaks vastused:
#1
+4
szoszk
2015-09-10 21:28:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui teil on Android, on see väga lihtne, ei vaja te rakendusi ega väliseid seadmeid.
Minge lihtsalt kõneseadetesse ja kerige lõpuni alla. Interneti-kõne seadetes saate otse sisse logida oma VoIP-teenuse pakkujasse ja vastata kõnedele igal pool, kus teil on Interneti-ühendus (märkige kindlasti märkeruut Saabuvate kõnede vastuvõtmine ).
I kasutage seda lahendust oma ruuteriga ühenduse loomiseks, lauatelefoni kasutamiseks, millega see (ruuter) on ühendatud, ja see töötab hästi.

See ei tööta POTS-iga, ainult VOIP-iga, kuid see on kindlasti huvitav. Kas see toetab KÕIKI VOIP-pakkujaid?
@James See peaks toetama kõiki VoIP-teenuse pakkujaid, kes kasutavad SIP-protokolli, mis on praegu VoIP-i standard
Kahjuks näib, et minu praegune pakkuja (Ooma - siinkandis üks populaarsemaid) kasutab SIP-i, kuid muudetud tunneliga versiooni, nii et ma ei usu, et see töötab - ja mul pole Androidi. :-(
@James Kui tahtsite Androidi hankida ainult VoIP-i tõttu, siis võite sellega riskida, sest Ooma pakub androidirakendust, juhul kui see ei toimi. Kuid teisest küljest, miks kasutada Ooma, kui pakkujaid on erinevaid, kes kasutavad SIP-d muutmata kujul. VoIP eelis on see, et saate seda kasutada kõikjal maailmas.
Miks kasutada Ooma? Peale maksude on see tasuta. Kas on muid tasuta VOIP-teenuse pakkujaid?
#2
+2
Enigma
2015-09-10 19:29:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kindlasti teostatav. Sageli ei saa lauatelefoni otse VoIP- või Google Voice'i numbrile portida, kuid võite selle ajutisse mobiiltelefoni ja seejärel Google Voice'i numbrile.

https://www.google. com / voice

Kui soovite numbrit säilitada, on see 20 dollarit, kuid kui soovite lihtsalt uut numbrit saada, on see tasuta.

Võite kasutada nuppu Hangouts + Hangouts Dialer / Google Voice'i rakendused nutitelefoni (te) ga vastuvõetud kõnede saamiseks.

Midagi sellist nagu http: // www.magicjack.com/index.html oleks veel üks viis lauatelefoni hoidmiseks, kuid kõnede suunamiseks.

Ma ei hakka tegelema numbri teisaldamisega - mu naine soovib endiselt tavalisi telefone kasutada - see oleks lisaks tavalistele telefonidele.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...