Küsimus:
Millised on head mobiilse krediitkaardi lugejad?
Dawny33
2015-09-17 13:09:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Asutan koos oma sõpradega kasutatud raamatute poodi.

Niisiis soovime kaasaskantavat mobiilset krediitkaardilugejat, mis on taskus hõlbus (kuna oleme alustaja, siis suudaks kesta mitte rohkem kui 100 dollarit.)

Ühilduvusega pole probleeme, kuid spetsifikatsioonide võrdsuse korral eelistatakse Androidiga ühilduvat seadet, kuna enamikul meeskonna liikmetest on android-seade.


kommentaaridest sain teada, et seda nimetatakse masinaks " müügikoht ", igaks juhuks, kui see võib vastamisel aidata.

Niisiis, müügikoha masin?
@Zizouz212 Jah. Kuid kaasaskantav, mille saab ühendada mobiiltelefoni porti. Täname selle termini eest. Muutis küsimust.
Hea küll, ma arvan, et tean midagi, mis ühildub nii androidi kui ka iOS-iga umbes 50 dollari eest, kuid olen praegu koolis, nii et vaatan, kas saan lõunapausi ajal vastuse postitada :)
üks vastus:
#1
+5
Andy
2015-09-17 18:44:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Soovitan Square'i kaardilugejat. Magstripe'i lugeja saate Square'ilt tasuta. See peaks teile tähendama, et suurem osa nende teenustest on tarkvara poolel. Samuti reklaamivad nad NFC ja kiipkaartide jaoks kontaktivaba lugejat kui "varsti tulemas", kuigi saate seda tasuta broneerida. Kui teid "kontaktivaba" osa ei huvita, on neil lugeja, kes loeb uusi kiipkaarte, mis on juba saadaval hinnaga 30 dollarit.

Square Reader

Mul on magstripe'i lugeja olnud paar aastat. Kasutan seda isiklikeks makseteks. Seda toetatakse kõigis Android-seadmetes, mis mul on olnud alates operatsioonisüsteemi versioonist 2.0. See toetab ka minu iPadi ja on viimaste aastate jooksul kõigi OS-i versiooniuuenduste abil suurepäraselt töötanud.

Neil on täiendavaid tarkvaraga seotud funktsioone, mis võivad teile kasulikuks osutuda, kuigi ma ei suuda garanteerige mõni neist. Nende hulka kuulub täielik PoS-süsteem, töötajate juhtimine, turg ja võimalus nende kaudu veebipoodi luua.

Oluline on see, et nende määrad on mõistlikud (minu piiratud kasutuseks):

  • ühe pühkimise, veebipoes müügi või ruudukujuliste arvete kohta: 2,75% (pühkige 100 dollarit sisse ja saate 97,25 dollarit)
  • käsitsi sisestatud tehingu kohta: 3,5% + 15 senti (sisestage 100 dollarit ja saate 96,35 dollarit)

Mõlemad meetodid aktsepteerivad Visa, Mastercard, Discover ja American Expressi (samade hindadega). Hoiused laekuvad teie pangakontole kahe tööpäeva jooksul.

Nagu ma eespool ütlesin, kasutan oma ruuteri lugejat isiklike asjade jaoks. Tavaliselt maksed sõprade / pereliikmete vahel. Olen seda kasutanud ka garaažimüügi korraldamisel. Ma arvan, et sellest oli palju abi "kraamist" vabanemisel, võrreldes varasemate aastatega, kus ma lugejat ei kasutanud. Square saadab kliendile e-kirjaga kviitungi ja Square kaitseb teid väikese tasu eest (kuigi ma pole seda funktsiooni kunagi kasutanud).

Kliendipoolse kasutajana on see hea seade. See kaardistab teie e-posti aadressi teie kaardile, nii et isegi kui kasutate mõnda muud seadet, saate kviitungi ikkagi e-kirjaga.
@Cfinley Ja see on korduvate klientide jaoks vinge funktsioon. Minu oma oleks nii õnnelik!


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...