Küsimus:
Ventilaatori kontroller tipptasemel arvutile?
Adam
2015-09-19 13:17:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Otsin nutitelefonile sobivat ventilaatori kontrollerit, millel on järgmised tehnilised andmed (kõik on kohustuslikud):

  • 5.25 "vormitegur
  • Materjal on kas täielikult või osaliselt metallist
  • vähemalt 4 ventilaatorikanalit
  • temperatuuri alarmsüsteem
  • puutetundlik ekraan
  • profiilid / eelseadistused seadete salvestamiseks
  • näitab ventilaatori kiirust ja pinget
  • halltooni värv
  • võib võtta rohkem kui ühe esikülje

Ja siis on kujundus. Ma eelistaksin, et see näeks välja klanitud ja minimalistlik ning hõlpsasti kiirelt pilgutatava ekraaniga.

Hind pole probleem.

Mis värvi soovite, et see oleks. Kas see võib võtta ka rohkem kui ühe 5,25 tollise pesa?
@Firepower0701 Kõik halltoonid on head. Pole suur värvifänn arvutis. Ja jah, see võib võtta rohkem kui ühe pesa.
Kaks vastused:
#1
+4
Firepower0701
2015-09-19 21:41:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Esitatud teabe põhjal soovitaksin ventilaatori kontrollerit NZXT Sentry 3 või Sentry 2. Selle saate osta siit. Ülevaated on head, ainsaks miinuseks on see, et mõnikord ei tööta kontroller karbist välja ja et kaablitest on lihtne segadust teha. Ka LED-puutetundlik ekraan on hea kvaliteediga.

Kas olete seda ventilaatori kontrollerit kasutanud? Milline probleem tekib karbist välja ja kui lihtne on seda parandada?
Ei, ma pole seda ventilaatori kontrollerit kasutanud. Olen siiski lugenud, et juhtmete ühendamine võib olla ähvardus, et puutetundlik ekraan on reageeriv ja mõned üksused ei tööta karbist välja.
Miks minu vastus kohe maha hääletati pärast parima vastuse saamist. Tagasiside selle kohta, miks mu vastus oli halb, on palju kasulikum kui lihtsalt selle hääletamine. Ma ei ole virnavahetust nii kaua kasutanud, nii et ma tõesti hindaksin mõnda ülevaadet selle kohta, kuidas oma vastuseid paremaks muuta.
Ma andsin allhääle. Mainisin teie vastust [siin] (http://meta.hardwarerecs.stackexchange.com/a/163/57), kuid TL; DR on see, et siinset kvaliteeti saaks oluliselt parandada. Loodi [metapostitus] (http://meta.hardwarerecs.stackexchange.com/questions/59/what-is-required-for-an-answer-to-be-high-quality) koos soovitustega, kuidas pakkuda kvaliteetne vastus. Kui saaksite lahendada mõningaid probleeme, mida ma oma postituses mainisin, ja heidaksite pilgu teisele, oleksin hea meelega tagasi hääletada.
#2
+2
RPhipps
2015-10-18 20:52:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui füüsiline juhtimine arvuti esiküljel pole teie jaoks ülioluline ja kasutate oma arvutis Windowsi, siis kuidas oleks USB-ventilaatori kontrolleriga nagu NZXT Grid Plus v2?

NZXT Grid Plus v2 image

Kuni 6 ventilaatorit kasutab komponentides juba olevaid temperatuuriandureid, nii et teil pole vaja ühendada omaenda, mitu profiili, kohandatud temperatuurikõverat, kuni 6 fänni ja see kõik jookseb kastist välja, et saate lihtsalt istuda kuskil oma juhtumi peidetud kohas. Lisaks on see ainult umbes 30 dollarit.

Mis puutub CAM-i tarkvarasse, mida kasutate GRID-i juhtimiseks, siis olen seda kasutanud koos oma NZXT Kraken x61 jahutiga ja see tundub stabiilne, ehkki pisut punnitatud ~ 100 MB RAM-i kasutamine.

Ma tean, et see pole see, mida te konkreetselt taotlesite, kuid võib-olla tasub seda uurida?

Huvitav soovitus. See pole kindlasti see, mida ma algselt otsisin, kuid see võiks töötada.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...