Küsimus:
1TB või rohkem HDD Playstation 4 jaoks
Simple Sandman
2015-09-10 23:20:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mis tüüpi kõvaketast peaksin Playstation 4 jaoks otsima? Tavaliselt suhtun SSD-sse tavapärase suhtes erapooletult, kuid olen avatud ka hübriidide ideele.

Olen uurinud Samsung 850 EVO ja PRO SSD-d ja mul on isiklik kogemus SanDisk SSD-ga minu isiklikust mängukompuutrist. Need jäävad minu hinnaklassist veidi välja.

HDD-sid soovitab palju erinevaid saite, kuid ma tahan veenduda, et saadaval on oodatav eluiga koos suurepärase jõudlusega.

Siin on sait, millel on kolme erineva tüübi ja nende toimivuse võrdlustest (siia postitamiseks on liiga palju teavet): http://www.ign.com/wikis/playstation-4 / PlayStation_4_Hard_Drive_Speed_Test_Comparison

Vastavalt saidile on SSD-l üldiselt parem jõudlus koos installimisaja, käivitamisaja ja taseme koormusega.

Kui soovite ettevõtteid soovitada või isegi konkreetsed kettad, oleks see samuti väga tänuväärne.


Uuendus:
olen aru saanud, et SSD-d jäävad minu 1 TB-s hinnaklassist pisut välja . Nii et lähen edasi ja vaatan mõned 2,5-tollised kõvakettad.

Kui suur on teie sõidu eelarve? Praegu on 1 TB 2,5-tolline HDD palju odavam kui 1 TB SSD. Kas saate linkida draividega, mida olete uurinud? Kas see saab olema sisemine või väline ketas?
See saab olema sisemine kõvaketas ja ma hakkan aru saama, miks peaksin SDD asemel lihtsalt HDD-d otsima. Uuendasin küsimust linkidega Samsung 850-le. Uurin HDD-d ja muudan küsimust
Pärast mõnda Amazonase otsimist, mida ma tahan, uurin midagi sellist [see] (http://www.amazon.com/Seagate-HN-M201RAD-Momentus-SpinPoint-ST2000LM003/dp/B00I8O6OQ4/ref=pd_bxgy_147_img_y). Sellel on tõesti hea hind ja tundub, et sellel on tõesti hea esindaja.
@SimpleSandman Ma arvan, et peate silmas SSD-d, mitte SDD-d.
-1
Olen lugenud, et PS3-s kõvaketta värskendamisel kulub asenduskettale seni, kuni sellel on originaaliga võrdsed või suuremad pöörete arv; kuid väiksema RPM-draivi käivitamine ebaõnnestub. Ma ei tea, kas see kehtib PS4 kohta, kuid ma arvan, et see on kaalumist väärt.
Neli vastused:
#1
+5
Cfinley
2015-09-11 03:19:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen otsinud muud teie nõuetele vastavat kõvaketast ja selle, mille olete oma kommentaarides linkinud, olen leidnud kõige paremini. Selle maht on 2TB, see on standardsuurus, nii et see sobib teie PS4 sisse ja kõikjal, kuhu olen vaadanud, on inimesed kinnitanud, et see on usaldusväärne draiv.

Selle draivi negatiivne külg on selle kiirus. Valge see kasutab SATA 6.0 Gbps liidest, ma kahtlen, et näete seda oma kasutuses. Ideaalis sooviksite, et RPM oleks umbes 7200, kuid kuna see on nii suure tihedusega ketas, peaksite nägema sama, kui mitte paremat jõudlust kui teie konsooliga kaasas olnud HDD.

#2
+2
ArtOfCode
2015-09-11 01:03:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See sõltub suuresti sellest, mida te draivilt otsite; SSD-kettad on kiiremad, kuid lõppkokkuvõttes vähem usaldusväärsed.

SSD-kettad töötavad andmete salvestamiseks elektrooniliste vooluringide ja NAND (või NOR) väravate abil. Traditsioonilised kõvakettad kasutavad magnetvaagnat. See tagab SSD-d kiiremini, kuna nad ei pea taldrikut üles kerima ja otsima OS-i soovitud ketta asukohta.

Kui aga otsite pikaajalist töökindlust, võidavad kõvakettad. välja. Nagu ma selles vastuses selgitan, on kõvakettad vähem altid juhuslikele kahjustustele ja andmete kadumisele - kui viskate selle töötlemise ajal , on oht, et kaotate andmed, kuid kui see on jõude, siis on pea turvaline.

Xboxi (või mõne muu mängukonsooli jaoks) soovitan kasutada SSD-d. Teil pole tegelikult vaja pikaajalist salvestusruumi (järgmine konsool ilmub piisavalt kiiresti) ja SSD tagab palju kiirema salvestamise / laadimise aja, mis on soovitav.

SSD peamine puudus on hind, kuid (IMO) nende kiiremad vastused muudavad selle tasuvaks investeeringuks.

Millest sa räägid? Kõvaketas on vähem usaldusväärne kui SSD ...
@Firepower0701 Pikaajaline magnetiline salvestusseade võidab elektroonikat, millel on õrnad komponendid, mis võivad löögi või ekstreemsete tingimuste korral rikkuda. Magnetmälu oleks tugevalt mõjutatud, kui panete selle kõrvale magneti, kuid üldiselt ei tee seda. Loe minu lingitud vastust.
kõvaketastel on muide ka elektroonilised salvestusmeetodid. Seda nimetatakse vahemäluks.
@Firepower0701 töökindlust saab mõõta erineval viisil. Näiteks kui andmed muutuvad sageli, ammendab SSD lõpuks oma kirjutamistsüklid.
Kuid kui ostate mõistliku SSD, ületab kõigi nende kirjutamistsüklite täitmiseks kuluv aeg kõvasti kõvaketta kestuse. Näiteks kui loete ja kirjutate iga päev 10 GB (rohkem kui enamik inimesi ühe päevaga) andmeid, võtab Inteli 750-seeria SSD läbimine siiski üle 30 aasta. (Eeldan optimaalseid tingimusi ... toatemperatuuril ja kiire draivi puudumise ajal kogu ajami jooksul.)
@Firepower0701 Kas see 30-aastane näitaja peaks ikka paika pidama, kui loete ja kirjutate 10 GB päevas enamasti täismäluseadmele, kuhu on jäänud ainult 80 GB vaba ruumi? Ma ei kahtlustagi, et see põhineb 10 GB / päevas võrreldes täisvõimsusega, mida saab kasutada ainult tühjal või enamasti tühjal kettal.
@Dan ei toimi nii, nagu lugemis kirjutamise tsüklid töötavad.
#3
+2
Adam Comerford
2015-09-23 15:41:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Isikliku kogemuse põhjal (3 neljast ebaõnnestunud, ostetud mitme kuu vahega) soovitan end hübriidajamidest eemale hoida, nagu ma ka edaspidi olen. Piiratud valim, mida ma tean, oleksin võinud lihtsalt ebaõnnestuda, kuid siinkohal vähendan selle tehnikaga oma kaotusi. Ma arvan, et kui SSD-de maksumus langeb, on nende elujõuline toode igal juhul piiratud.

Siiani pole mul SSD-d ebaõnnestunud (üle 10 isiklikult ostetud alates 2009. aastast suuruses vahemikus 75 GB kuni 512 GB), ehkki mul on tänu sellele olnud üks jõudlust vähem toimiv vigase SATA-kaabli külge. Mulle on kuulunud kümneid kõvakettaid ja mul on käputäis ebaõnnestumisi, kuid miski ei lähene tõrgetasemele, mida olen seni hübriidides näinud. mahud kuni 500 GB.

Põnev on siin see, et (näiteks Neweggilt täna näpatud) on Samsungi 250 GB SSD maksumus praegu 0,40 dollarit / GB, mis langeb 500 GB mudeli puhul 0,35 dollarile / GB. 1 TB juures on sama draivi hind 0,37 USD / GB ja see on müügil. Seda profiili oleme aga harjunud nägema. Põhimõtteliselt maksate iga tehnilise segmendi (4TB + HDD, 1TB + SSD) ülemise osa eest alati lisatasu - sama kehtib ka protsessori, mälu, graafika, emaplaatide, kuvarite jms kohta.

See Üldiselt on see, kuidas ma SSD-d sisseoste sooritan - valige paar hea mainega tootjat (Intel, Samsung), seejärel otsustage oma nõutava SSD taseme üle (eelarve, tarbija, ettevõte - Samsungi mõistes EVO, PRO, Enterprise). Kui see teil on olemas, vaadake iga pakutava suuruse GB-i maksumust ja leidke magus koht - see on tavaliselt suuruselt üks või kaks astet tipust allpool.

Tegelikult töötab see meetod enamiku asjade jaoks - protsessor (maksab Ghz kohta, kuid on nüüd udusem), RAM (ka GB kohta), graafikakaardid (sõltub, kuid FPS-i hind minu mängitud highend-mängus on kuidas ma seda teen), kõvakettad (maksumus GB kohta). Kõveral on alati magus koht ja see on tavaliselt veidi allpool veritsevat serva ning sageli müüakse (nii et jälgige neid).

Jätkukommentaaridest näen, et olete HDD-de vaatamine hinna tõttu, nii et vaatame, kuhu maiuspott nende jaoks rivistub.

Redigeerimine: analüüsi värskendamine 2,5 "draividele tänu kommentaaridele

Vaadates 2,5" draive, mis annaks teile natuke kiirust (7200 p / min) ja liidese pärast muretsemata (PS4 piirdub SATA II-ga), oli kohe ilmne, et valikut pole palju, siin on Seagate 2,5 "7200 RPM-draivide valiku maksumus GB kohta:

 • 0,188 USD / GB - 1 TB
 • 0,186 $ / GB - 750 GB
 • 0,129 USD / GB - 500 GB

See 500 GB mudel oli tegelikult odavam kui väiksemad kettad, nii et pole üllatav, et need on PS4 jaoks vaikimisi. Väärib märkimist, et SSD 1TB hinnad on "ainult" 2x 7200 RPM kõvakettad 2,5 "vormis, nii et see pole nii palju lisatasu, kui võrrelda 3,5-tolliste ketastega (vt allpool).

Siin on minu algne võrdlus, kus ma valesti 3,5-tolliseid draive profileerisin. See on illustreeriv, nii et jätan selle siia viitamiseks:

Valin ühe kaubamärgi, millega mul on hea kogemus (Seagate), valin 7200 p / min ajamid ja ei pööra liiga palju tähelepanu teistele teguritele (garantii, vahemälu jne), kuna see on umbkaudne hinnang:

 • 0,092 USD GB kohta - 500 GB
 • 0,049 USD GB kohta - 1 TB
 • 0,0375 USD kohta GB - 2 TB
 • 0,03 USD GB - 3 TB
 • 0,038 USD GB - 5 TB

Konkreetse mudeli jaoks, mida ma mugavuse huvides vaatasin, ei olnud loetletud 4TB / 6TB suurusi, kuid saate idee - näib, et 3TB või 4TB on teie tõenäoline magus koht GB-ga seotud vaatenurgast (kõrvale: umbes üks kümnendik ülalolevatest SSD-hindadest), nii et otsiksin selles vahemikus hästi läbi vaadatud usaldusväärseid draive ja ostaksin enesekindlalt (praegu). Lihtsalt soovituseks on 8TB 7200 RPM-draivid haruldased ja nende vastuse kirjutamise ajal on nende hind ~ 0,7 dollarit GB kohta.

Ma ei oma PlayStation 4, kuid olen üsna kindel, et nad aktsepteerivad ainult 2,5-tolliseid draive. Hoiduge ka Seagate 3TB-draividest, kuna neil on [kõrge rikete protsent] (http://techreport.com/news/27697/latest-backblaze-reliability-data-shows-carnage-for-3tb-seagate-drives).
Teil on õigus - ma oleksin pidanud kontrollima - põhimõte on sama, kuid teen peagi uuesti 2,5 "silmas pidades
#4
-1
Firepower0701
2015-09-11 02:15:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

SSD-kettad on vähemalt praegu mängude massmälu jaoks väga kallid ja tegelikult vähendavad tasemete laadimisaega. Selles mõttes ei ole SSD praegu mängukonsooli jaoks sobiv variant.

Kuid SSD-ketastel on nende kohta väga toredaid asju-

 • need on usaldusväärsemad kui kõvakettad, kuna neil pole liikuvaid osi.
 • Need tagavad üle 100% kõvaketaste pakutavatest andmeedastuskiirustest, ehkki konsooli (suht kohutava) protsessori tõttu ei pruugi te täielikku teavet saada nende ülekandekiiruste eelis.
 • Tänu sellele, et need on palju usaldusväärsemad, on need RAID-massiivide jaoks palju kasulikumad.

Ausalt öeldes, praegusel hetkel , peaksite lihtsalt konsooli jaoks otsima kõvaketast.

Parim 2,5-tolline kõvaketas raha eest on praegu see. ~ 100 dollari eest saate korraliku jõudlusega 2 TB kõvaketta.

Väline 2,5 või 3,5 tolline kõvaketas selline teenib teie vajadusi veidi vähem. >

Kas kõvakettad ei ületa SSD-sid andmeedastuskiiruse jaoks suuremahuliste järjestikuste andmete konkreetsel juhul (nt killustamata, suure ribalaiusega videovoog)? Või pole see enam täna tõsi?
See oli tõsi, kui SSD-d olid põhimõtteliselt ülistatud pöidlaajamid, bu, see pole enam tõsi. Teil on õigus, et kõvakettad on kiiremad kui mõned välgupõhised salvestussüsteemid, kuid mitte tänapäevased SSD-d.
Peaksite proovima oma vastuses oma toote nime üles märkima, selle asemel et neile lihtsalt "link" anda.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...