Küsimus:
Hea monitor on kahe monitori seadistuse peamine
MoritzLost
2015-09-20 21:05:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Otsin oma arvutile head monitori. Praegu on mul 21,5-tolline ASUS-monitor, mis on tore; kavatsen kasutada seda, mis mul praegu on, teise kuvarina ja hankida uus peamiseks kuvariks. Olen nõus maksma kuni 200 eurot Ma tahan midagi, mis on natuke suurem kui minu praegune, võib-olla 23 - 27 "topsid. Seda kasutatakse nii mängude ja igasuguste kontorirakenduste jaoks kui ka graafilise disaini jaoks (olen suur kasutaja). Viimase tõttu peaks see pakkuma reguleeritavaid värvirežiime (või vähemalt mõnda mõistlikku eelseadistust) ja olema energiasäästlik. Full HD eraldusvõime (1920x1080), ei rohkem ega vähem. 16/9 kuvasuhe on nõue, ma ei taha 16/10. Peab olema Saksamaal ostmiseks saadaval, import puudub. Peab aktsepteerima HDMI sisendit, DVI on valikuline. Muuda: ma ei vaja sisekõlareid!

Kaks küsimust:

  • milliseid nendele parameetritele vastavaid kuvareid saate soovitada?
  • Kõigile, kes on varem töötanud mitme kuvariga: kas teie arvates on oluline, et mõlemad kuvarid oleksid ühesuurused? Kas see on segadusttekitav, kui üks on suurem kui teine ​​(või on silmadele halb vms)?

Mõtle julgelt välja, kui mul jäi mõni oluline parameeter vahele. Aitäh!

Soovitan tungivalt hankida IPS-paneelid. Nad on nii palju paremad kui TN graafilise disaini osas. Vaatenurga ja TN-ga õigete värvide nägemisega on teil väga raske olla.
@Adam Kas oskate konkreetset soovitada? @ Belford Mulle see ei meeldi. Ja mul on probleeme 16/9 videomaterjali redigeerimisega, 16/9 filmi vaadates tekivad mustad ribad ... See pole lihtsalt minu jaoks
Kas eelistate matt vs läikivat viimistlust?
Monitori vanus mõjutab üldist heledust ja värvi. Mul on uuema LED-i kõrval vanem LCD-ekraan ja need on tohutult erinevad. Kui saate seda endale lubada, hankige kaks paneeli.
Neli vastused:
#1
+4
szoszk
2015-09-20 22:16:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on BenQ GL2440 isiklikult alates 2010. aasta detsembrist ja GL2450 alates 2014. aasta augustist. Need on väga head monitorid, hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Mulle nad väga meeldivad, sest need pole liiga kallid ja näitavad kaelarihma päris head.

Nüüd on BenQil uuem versioon GL2460, mis maksab praegu vaid 160 € amazon Saksamaal. Seega soovitaksin uuema osta. 200 € eest võiks saada ka GL2760, mis on põhimõtteliselt 2460 27-tolline versioon.

Töötasin varem erineva suurusega monitoridega ja ma arvan, et tegelikult pole sama suurusega monitoride olemasolu vajalik. Ainus sama suurusega monitoride pluss on see, et saate akende asukohta muuta, mõtlemata akna suurusele.

Ma ei soovitaks teie puhul osta kahte monitori (kui te ei soovi ei taha kulutada rohkem kui 200 €), sest mitme monitori vahel mängimiseks vajate vähemalt 3. Sellisel juhul vajaksite parima kogemuse saamiseks sama suurusega kuvareid.

Täname ettepanekute eest! Vaatan seda homme. Ostan ainult ühe. Miks mul on vaja mitme monitori mängimiseks vähemalt kolme?
@MoritzLost, kuidas sa mängiksid ainult kahe kuvariga? Mängu keskosa oleks monitoride keskel, mis ei pruugi olla optimaalne. Kolm on mängude jaoks kindlasti parem kui kaks.
Ah ma näen. Ma pole varem kasutanud rohkem kui ühte monitori, nii et ma ei mõelnud sellele. Kuid mängimiseks kasutan niikuinii ainult ühte monitori
@MoritzLost Mängu keskosa on põhiküsimus. Kuid ka vähemalt siis, kui kasutate nVidiat, vajate vähemalt kolme monitori, et võimaldada graafikakaardi sisseehitatud funktsionaalsus. On mõned lahendused, kuid need ei toimi tegelikult hästi.
@szoszk aitäh, seda on hea teada - minu uuel arvutil on tõepoolest Nvidia GPU ...
#2
+4
Adam Comerford
2015-09-24 18:05:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Märkus / värskendus: tänu kommentaaridele saan nüüd aru, et jätsin 16: 9 nõude täitmata - allpool kehtib põhimõtteliselt 16:10 monitor. Kui see pole teie jaoks probleem (olen kasutanud mõlemat ja ei märka tegelikult erinevust), siis lugege edasi ....

Kui saabus aeg oma auväärne Iiyama E511S 2013. aastal (pärast ~ 9-aastast teenistust) uurisin palju - tahtsin midagi 24-tollist, laiekraaniga, karge teksti ja korraliku reageerimisprotsendiga ning ma ei tahtnud end lahti öelda hinnast, kuid soovisin IPS-paneeli. Lõpuks läksin pärast paljude arvustuste lugemist Dell Ultrasharp U2412M-ga ja parim hind, mille leidsin, oli Amazon (mitte otse Dell).

Sel ajal läks see mulle maksma ~ 300 eurot, kuid praegu võib see olla umbes 250 euro piiri. Ma tean, et see on veidi üle teie seatud hinnasihi, kuid see on suuresti tänu nõmedatele euro vahetuskurssidele. Praegu on see Amazon UK-s alla 200 naelsterlingi ja osariikides alla 250 dollari, nii et võite hankida selle natuke odavamalt kui 250 eurot.

Mul on see kohe kõrval BenQ G2400W teise ekraanina ja erinevus on märgatav, eriti teksti lugedes (palju teravam, silmi vähem väsitav) või millegi kõrglahutusega mängides. SD- või DVD-kvaliteediga video jaoks on BenQ hea, kuid 1080P või kõrglahutusega mängud on Delli jaoks palju-palju paremad.

Olen sellega nii rahul olnud, et kirjutasin isegi arvustuse minu ostust Amazonist, mida ma harva teen.

Üks märkus, kus see ei täida teie esitatud nõudeid: sellel on DisplayPort ja DVI, mitte HDMI - ei olnud mure minu pärast (ei vajanud heli, adapter oli juba olemas)

#3
+3
rob
2015-11-04 11:20:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Milliseid nendele parameetritele vastavaid kuvareid saaksite soovitada?

Kahjuks ei saa ma sellele teie rahuloluks vastata, kuna soovitasin soovitada Asus PA248Q, mis on 24 " 16:10 monitor. Mulle isiklikult meeldib täiendav vertikaalne kinnisvara, kuid teil on oma eelistus. Siiski võite otsida Asuselt 16: 9 varianti, kuna sellel mudelil on palju toredaid funktsioone, nagu sisseehitatud USB 3.0 jaotur, IPS-paneel ja mõned graafilise kujunduse ülekatted juhtpaneeli kaudu (nt ruudustiku ülekatted tollides või cm-des ja mitmesugused fotosuurused, näiteks 4 "x6", IIRC).

Kõigile kes on varem töötanud mitme kuvariga: kas teie arvates on oluline, et mõlemad monitorid oleksid ühesuurused? Kas segadust tekitab see, kui üks on teisest suurem (või on silmadele halb vms)?

Jah, absoluutselt - tegelikult läheksin isegi kaugemale ja soovitaksin, et teil oleks 2 sama täpse mudeliga monitori. Kõigil 2 erinevat mudelit, v.a gu arantees, et teil on akna ühelt kuvarilt teisele teisaldamisel värvinihked. Jah, erinevaid mudeleid on võimalik kalibreerida, kuid kui nad ei kasuta samu paneele, ei saa te neid sobitada.

Teine probleem on see, et minu kogemuse kohaselt põhjustab see teatud silmade koormus kahe erineva ppi ja / või erineva eraldusvõimega monitori vahetamiseks. Samuti on veidi tüütu, kui lohistate akent ühelt ekraanilt teisele ja hiire kursor jääb nurgale, kui liigute suuremalt kuvarilt väiksemale.

#4
+3
timuzhti
2015-11-04 12:17:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Soovitan IPS-i ASUS VX239H, 179 eurot saidil Amazon.de. Sellel on IPS-paneel, millel on parem värvitäpsus ja vaatenurgad. See on ASUS-i andmetel üsna õhuke ja tarbib vähem kui 22 W. Heledus on 250 nitti, mitte tähe, kuid siseruumides peaks see olema piisav. Sellel on siiski sisekõlarid. 5 ms reageerimisaeg on IPS-kuvarite jaoks hea ja kui peaksite midagi muud teadma, ei tohiks te mängimisel märgata kummitusi.

Siin on ASUS-i tooteleht. Olen üsna kindel, et see vastab kõigile teie nõuetele. Erineva suurusega monitorid võivad tekitada segadust, kuid peaksite mõne aja pärast harjuma, kui kasutate arvutit palju.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...