Küsimus:
Spetsiaalne kahekordne monitor kasutamiseks AutoCADi ja sülearvutiga
HDE 226868
2015-09-10 05:00:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu sülearvutis töötab AutoCAD ja erinevad Autodeski koostamis- / modelleerimisprogrammid. Sooviksin osta teise kuvari, mis aitaks mul korraga töötada mitme faili / joonisega.

Millise teise kuvari saan seda osta ...

 • on mõeldud spetsiaalselt teise kuvarina kasutamiseks,
 • selle diagonaal on umbes 16 "(maksimaalselt 20"!),
 • on suhteliselt kaasaskantav (seda kasutatakse tõenäoliselt koos sülearvuti) ja
 • on alla 150 dollari?
Kas otsite monitoril konkreetset eraldusvõimet või portide tüüpe?
@michaelpri Konkreetsed pordid puuduvad, kuid mõtlesin võimalusel eraldusvõimele 1080p.
Milline ühenduvus on teie sülearvutil (VGA, DVI, HDMI, DisplayPort)? Kuidas oleks monitor “spetsiaalselt teise monitorina loodud”? Kas sellel peaks olema silt "# 2"?
@Gilles Sellel on HDMI-ühenduvus. Ma pole tõesti kindel, kas monitori saaks kuidagi kujundada, nagu ma ütlesin; Olin osaliselt uudishimulik, kas see on võimalik või mitte.
Valik on väga suur. Te ei pea HDMI-st nii palju hoolima, sest saate selle hõlpsalt DisplayPorti teisendada. Kas teil on ka DVI?
@Belford ma ei. Minu sülearvuti on veidi aegunud, nii et võin lõpuks lihtsalt uue osta.
Ma soovitaksin osta kasutatud monitorid. Seda on mainitud minu vastuses, kus ma rääkisin Dell U2412M-st - seda saate enne turul kontrollida. Olen kindel, et teie töö mugavus suureneb märkimisväärselt, kui otsustate osta IPS-monitori. Suurepärane vaatenurk + pöördetapp / 180 kraadi pööramine vastab insenerirakenduste nõuetele.
Kaks vastused:
#1
+7
michaelpri
2015-09-10 05:36:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Näib, et Asus MB168B + sobiks teie vajadustega. See:

 • on loodud teise monitorina, millel on USB 3.0 kaabel, et seda toita ning videot ja andmeid edastada (töötab ka USB 2.0-l, kuid videokvaliteet võib olla halvem) -poolt)

 • sellel on 15,6-tolline ekraan 1920x1080 eraldusvõimega

 • on väga kaasaskantav, kaalub vähem kui 2 naela ja on umbes sama õhuke kui pliiats (0,3 tolli); see on varustatud ka kaitseümbrisega ja ka alusena

 • võib maksta alla 150 dollari; hinnad jäävad vahemikku umbes 140 kuni 225 dollarit, olenevalt sellest, kust te seda ostate (soodsamad kauplused on odavamad); kui teie suurim probleem on hind, võiksite vaadata Asus MB168B (pole "+"), mis on väga sarnane, välja arvatud see, et sellel on madalam eraldusvõime (1366x768) ja üldiselt madalama kvaliteediga ekraan; seda võib tavaliselt leida tuntud kauplustes alla 150 dollari.

Kui eelistate kõrgema kvaliteediga ekraani kui kulu, sobib MB168B + paremini, kuid kui tõesti vajate, et see oleks alla 150 dollari, siis tõenäoliselt soovite minna MB168B-ga.

#2
+3
Adam
2015-09-10 05:32:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Teie loetletud teguritest on veel paar tegurit, mis mängivad teie maksmisele palju rolli. Üks on paneeli tüüp ja kaks sisendi tüüp (tüübid).

 • IPS-paneelid (ekraanid, mis tunnevad end klaasist) maksavad rohkem, kuid nende vaatenurk on parem, elavamad ja need on tavaliselt veidi vastupidavamad. TN-paneelid (ekraanid, mis muudavad imelikke värve, kui neile vajutate) maksavad vähem ja on tavalisemad, kuid reageerimisaja poolest on need tavaliselt kiiremad. Seega arvan, et hea hinna korral võiksite kasutada IPS-i.

 • Monitore ei tehta kunagi spetsiaalselt põhi- või sekundaarseteks monitorideks - need on selles mõttes kõik ühesugused. Nii et see ei tule kõne allagi.

 • Teisaldatavus on väga subjektiivne. Üks inimene võib arvata, et monitor on kaasaskantav, teine ​​aga mitte. Isiklikult hindan kaasaskantavust monitori kasti järgi. Näiteks on minu Asus VE358 karbis, mida saab kasutada suure portfellina. Teised tootjad ei pruugi seda teha.

 • Sisenditüüpide puhul peate lihtsalt teadma, millised sisendid teie sülearvutil on. DisplayPort ja HDMI maksavad rohkem kui VGA, kuna need kannavad nii heli kui ka videot.


Nii et mõne monitori välja valimiseks. Mul on üks, mis on teie eelarve kõige kõrgemal ja mõni madalamal.

 1. Dell P2014H - 150 USD, 19,5 ", IPS-paneel, keskmine eraldusvõime
 2. Dell E1914H - 100 dollarit, 18,5 ", TN-paneel, väike eraldusvõime
 3. Dell E2014H - 110, 20 tolli, TN paneel, keskmine eraldusvõime

Tugevuse osas kaldun Delli poole, kuna nad kasutavad enamuse keskastme monitoride puhul tugevamat plastikut, mitte midagi sellist nagu Asus, kus plastikut on vähe painduv.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...