Küsimus:
Seisulaud, millel on võime tõsta / langetada?
enderland
2015-09-10 04:39:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma olen juba mitu kuud soovinud paremat kirjutuslauda. Minu ainukesed nõuded on järgmised:

 • Töölaud peab liikuma üles / alla
  • Selle jaoks peab olema mingisugune pidev mehhanism (st mitte ainult iga 2 tolli järel jne)
  • võib olla kas mootoriga või mootorita
 • peab olema võrgus saadaval
 • peab olema mõistlikult ristkülikukujuline tasase pinnaga

Hind on tähendusrikas ja tahaksin öelda, et alla 500 dollari, kuid see pole kõige tähtsam. Ideaalne vastus hõlmaks mõnda varianti erineva hinnaklassiga.

Kas teil on mingeid nõudeid laua kogupinnale / mõõtmetele?
Hääletan selle küsimuse sulgemise teemavälisena, sest see puudutab mööblit, mitte riistvara arvutamist.
Meta: http://meta.hardwarerecs.stackexchange.com/q/50/107
Kaaluge kindlasti muid alternatiive, näiteks kõrge kirjutuslauaga kõrge tooli ja jalatoega. Istumise ja seismise vahel saate vahetada ühe sekundi jooksul või vähem.
Kaks vastused:
#1
+10
JohnB
2015-09-10 06:51:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ergotron Workfit-D

Ergotron Workfit-D

Pildi allikas: ergotron.com

Ma ei oma (veel) seda kirjutuslauda, ​​kuid olen selle kohta palju uurinud, et loota peagi istumislaua omamisele. Pärast mitme töölaua hindamist olen Workfit-D-ga leppinud. See on mootorita; tõstmist ja langetamist võimaldab Ergotroni „Patenteeritud konstantse jõu ™ tehnoloogia“. See on väljamõeldud mõiste " veduriga". Kõrguse reguleerimine toimub töölaua paremas nurgas olevast käsipidurist pigistades ja seejärel tõstes.

Asjakohased spetsifikatsioonid

 • Mahutavus - 65 naela (29,5 kg)
 • Pindala - ristkülikukujuline, 121 cm x 60 cm (47,6 x 23,5 ")
  • Kui soovite kohandatud mõõtmeid, siis Ergotron müüb just alust. Maksimaalsed soovitatud mõõtmed on saadaval sellel tootelehel. Pange tähele võimsuse erinevust; arvatavasti on Workfit-D-ga kaasasolev pind 23 naela. IKEA müüb palju erinevaid lauaplaate erineva suuruse, kuju ja värviga; võite seda marsruuti minna, kui soovite kohandamist.
 • Vertikaalne tõstmine - 51 "(20 cm)
 • Minimaalne kõrgus - 30,6 "(78 cm)
 • Maksimaalne kõrgus - 50,6" (129 cm)
 • Hind - praegu $ 689,00 koos tasuta saatmisega Amazonile

Eelised >>

Algselt tõmbas mind IKEA Bekant motorized madalama hinna tõttu istuge / seiske kirjutuslaual, kuid mind heidutas kaks asja: kiirus ja stabiilsus. Olen näinud mitut arvustajat, kes väidavad, et kõrgematel kõrgustel pole Bekant mitte nii stabiilne, kui võite arvata. Bekantil on ka väga aeglane kõrguse reguleerimine. Ergotron lõi selle video, võrreldes oma töölaua reguleerimiskiirust mootoriga. Video on veidi tobe, kuid teeb head tööd punkt.

Puudused

Workfit-D-l pole lõpmatuid kõrguspunkte. Töölaua kinnitamiseks valitud kõrgusele kasutab see lukustustihvte. Mul ei ole teavet tihvtiaukude vahekauguse kohta, kuid isiklikult oleksin rahul vaadatud videoarvustuste põhjal pakutava võimalusega.

Ka minimaalne laua kõrgus on veidi kõrge. Minu praegune staatilise kõrgusega istumislaud on umbes 28 ". Ma arvan, et 30,6" kõrgus oleks mulle mugav, kuid see on reguleeritava kõrgusega laua jaoks üllatavalt kõrge alus.

Kasulikud ülevaated

#2
+2
Aiden Grossman
2015-09-10 04:45:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Teie parim võimalus oleks kasutada veebis saadaval olevat upliftdeski, millel on mootor, et see üles ja alla liikuda, on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, juhtmehaldusega ja klaviatuurialusega. See on siiski 630 dollarit. upliftdeskil on ka ainult raamiga kirjutuslaud, mis on lihtsalt raam ja millel on mootor juba 460 dollarit, kuid sellel pole ülemist osa, nii et peate selle ise hankima.

Oleks parem, kui lisate tootele lingi.
Miks on see parim valik?


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...