Küsimus:
Millist PLC-d soovitaks tööstuse väikesemahuliseks juhtimiseks?
clem steredenn
2015-09-11 13:13:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu tööks peame juhtima 50 kW elektrijaama ja kooskõlastama erinevaid komponente, sealhulgas mõned ohutuskriitilised andurid, reaktsioonid jne.

Kaalun PLC kasutamist peakontrollerina. Meil on umbes

  • 30-50 digitaalset I / O-d (10-15 spetsiaalse turvaelemendiga)
  • 10-20 analoog-I / O

Üksikasjad pole veel täielikult selged. Sellegipoolest otsisin sellele PLC lahendust ja mul endal ei ole varasemat kogemust PLC-de osas (kuid mikrokontrolleritega on mul küll). Alguses vaatasin Wago 750/753 seeriat, mis pakub teatud modulaarsust. Kuid siis soovitavad inimesed sageli Siemens S7 PLC-sid.

Seekord on see prototüübi loomine, kuid kui kõik hästi läheb, võime oodata 5–40 toodet.

Mida on kogemus Wago PLC-dega ja kuidas neid võrrelda Siemensiga? Ja mis oleks alternatiiv?

Kui teil pole kogemusi PLC-de osas, soovitaksin teil asjatundjat otsida. Tehnoloogia taustata ohutuskriitiliste süsteemide kavandamine, spetsifitseerimine ja juurutamine pole kaugeltki hea mõte.
Enderlandil on see õige. Hea küsimus, halb idee.
@enderland, võib minu postitus olla selles osas eksitav, kuid ma ei vastuta süsteemi kujunduse ega ka elektrotehnika osas. Lihtsalt programmeerimine. Meil pole ettevõttes PLC eksperti, kuna meil on enamiku rakenduste jaoks MCU-põhine lahendus. Sellegipoolest on meil mõned, kellel on selle programmeerimisel mõned kogemused. Leiame mõned õiged, ma tahtsin lihtsalt näha, kas kellelgi on ettepanekuid erinevate PLC-de kohta.
Kaks vastused:
#1
+2
SeanJ
2016-04-18 19:33:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võite teha halvemini kui kompaktset pilku vaadata.

http://www.ni.com/compactrio/

NI on investeerinud tuhandeid inimaastaid sellesse tõestatud, valideeritud, sertifitseeritud ja vastupidavasse riist- ja tarkvaraplatvormi, mille on kasutusele võtnud kümned tuhanded kliendid. Tööstussertifikaatide ja laia temperatuurivahemiku, termilise, EMC / ESD ning põrutuse ja vibratsiooni testimise abil aitab vastupidav CompactRIO platvorm teil kasutada usaldusväärseid ja püsivaid süsteeme. Lisaks saate kasu paljudest teenustest, silmapaistvast klienditoest ja valdkonna kõige ulatuslikumast ökosüsteemist.

NI on tavaliselt väga abivalmis. Suures hadroni põrkes kasutati NI riistvara, nii et ma loodan, et see sobib teie rakendusega.

Me tegime seda. Tõepoolest, NI elemendid on väga head ... aga natuke liiga head meie jaoks. Ja eriti liiga kallis. Kuid rakenduste jaoks, kus mõõtmise täpsus on ülioluline, on need suurepärased moodulid.
@bilbo_pingouin Jah, lugege oma küsimust valesti. 50kW ei ole palju, ikka pole ka 1035 naela (http://sine.ni.com/nips/cds/view/p/lang/en/nid/213089). Kas vaatasite kompaktset RIO-d?
Saime hakkama, kuid kaasa arvatud soovitud IO-d, oli hind palju samaaegsest kõrgem. Mis on seletatav suurema täpsusega.
#2
+1
clem steredenn
2016-09-30 13:37:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui keegi selle küsimuse otsa komistas, võib ta olla huvitatud tulemuse teadmisest.

Nii võtsime ühendust erinevate ettevõtetega ja lõpuks võrdlesime järgmiste ettevõtete tooteid:

  • Waco,
  • Jetter,
  • NI (kompaktne),
  • Siemens.

Meie valik läks Siemensi toodete järele. Nii hankisime S7-1512SP F-1PN , millel olid F-DI / F-DQ moodulid, mis võimaldasid meil töötada anduritega Ex-Zone keskkonnas.

otsustuskriteeriumid olid meie jaoks: Ex-Zone, CAN-i suhtlus ja hind.


Palju hiljem soovitas keegi alternatiivina Unitronicsit, kuid me ei ole seda veel selle küsimuse raamidest väljas katsetanud.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...