Küsimus:
LG teleri, LG heliriba ja TiVo kasti pult
Jordan
2015-09-16 23:54:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kaotasin enne kolimist oma LG heliriba puldi. Enne kolimist oli mul DIRECTV ja sain kasutada nende kaugjuhtimispulti heliriba helitugevuse juhtimiseks, teostades kõiki vajalikke satelliidi funktsioone.

Pärast kolimist vahetasin teenusepakkujat, kasutab see ettevõte TiVot. Kui nad tulid ja kõik seadistasid, polnud kaugjuhtimispulti heliriba jaoks programmeeritud. Proovisin seda käsitsi seadistada, kuid ei suutnud leida õigeid koode ega leida konkreetset kaugmudelit, mille nad mulle andsid.

Kas on olemas konkreetne universaalne kaugjuhtimispult, mis võimaldab mul ühenduse luua oma Teler, heliriba ja TiVo vastuvõtja?

üks vastus:
#1
+5
Andy
2015-09-17 00:53:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui soovite kaugjuhtimispulte konsolideerida, soovitan alati Logitech Harmony. On mitmeid mudeleid, millel on lisavõimalusi (nt puutetundlikud ekraanid, kui palju seadmeid see korraga juhtida saab, kiire seadistamine jne.)

Üks kõigi Harmony mudelite vinge asi on see, et nad kõik kasutage ühilduvuse huvides sama andmebaasi. Saate otsida, kas teie seadmed on saadaval: siin. Logitechil on 7K tootjate ühilduvus 250K + seadmetega. On tõenäoline, et see on vaikimisi ühilduv. Kui ei, siis saate selle siiski seadme algse puldi abil programmeerida.

Minul on isiklikult Harmony 650.

Harmony 650

Kasutan seda televiisori, vastuvõtja, bluray-mängija ja stereo juhtimiseks. Iga seadme seadistamine Harmony kasutamiseks võtab natuke aega, kuid kui a Harmony teab seadet ja sisse / välja makrosid, mida kasutan, et kõik sisse lülitada ja kuidas ma seda tahan, kui ma istun, et lõõgastuda, on see väga tore.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...