Küsimus:
Beebimonitor, millel võib olla mitu kanalit samal kanalil
Andy
2015-09-12 09:10:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Beebimonitoridel, millel mul on kogemusi, on kaks kanalit. Kanalid on tähistatud tähtedega "A" ja "B", märkimata, millist sagedust need kaks tegelikult kasutavad. Erinevad mudelid näivad kasutavad sarnase nimega kanalite jaoks erinevaid sagedusi. Ma teen selle eelduse, kuna vastuvõttev beebimonitor ei tõsta mõlemat "A" -le edastamiseks konfigureeritud erineva mudeli tugijaama. Tundub, et kaks sama kaubamärgi monitori põhjustavad häireid, kui mõlemad edastavad sama kanalit, kuna vastuvõtvad kuvarid võtavad ainult staatilise seisukorra.

Sooviksin, et mitme edastava monitori jaoks oleks üks vastuvõttev monitor. Mulle ei meeldi, kui pean seadma mitu monitori, et kuulata, kas lapsed nutavad, kui ma öösel keldris olen või uinakute ajal õues töötan. Kas on olemas mõni monitor, mis võimaldab mul seada lastetubadesse mitu monitori (eelistatult 3), konfigureerida need kõik samal kanalil edastamiseks ja nõuab ainult, et mul oleks 1 monitor heli vastuvõtmiseks? Ma ei pea suutma tuvastada, milline laps nutab (nagu saaksin siis, kui igas toas oleks ainult eraldi monitor / kanal). Pean lihtsalt neid kõiki kuulma, et saaksin koridori kõndida ja teha kindlaks, kes lärmab.

Raske on leida beebimonitoride komplekti, kus oleks üks lapsevanem ja kolm lapsevalvurit. See ja asjaolu, et tänapäeval on kõik videomonitorite kinnisideeks, ei aita eriti midagi. Peale selle ei loetle enam paljud tootjad üksikasju konkreetsete sageduste kohta.
[Metaarutelu] (http://meta.hardwarerecs.stackexchange.com/questions/105/are-small-electronics-on-topic) selle kohta, kas teema on sees või väljas
üks vastus:
#1
+3
tiMbeRdroP
2015-10-28 03:28:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Meil ​​oli sama probleem ja leidsime oma vanade android-telefonide uuesti aktiveerimisega mõnevõrra loomingulise lahenduse. Paigaldasime neile kõigile "TeamSpeak" ja paigutasime nad lastetubadesse. Nad ühenduvad wlani kaudu vana arvutiga, kus töötab TeamSpeak-Server.

Minu naisega on ka meie rakkudes TeamSpeak-kliendid - nii et ükskõik kus me seal majas viibime - võime neid alati kuulda.

Kui istun arvuti taga, on alati 2. monitori juures TeamSpeak-Window, nii et näen isegi, kust müra tuleb.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...