Küsimus:
Sülearvuti andmeteaduse jaoks
Dawny33
2015-09-20 17:10:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Millised on sülearvutid, mis sobivad kõige paremini andmeteadlastele ja analüütikutele?

Kuna tegeleme raskete arvutustega ja peame looma ka visualiseeringuid, soovitatakse midagi, mis võib selle ära tasuda.

Oleks eelistatud, kui see võib aidata ka Big Data analüütika haldamisel.

Kuigi analüütikat tehakse kaardi Reduce raamistikus (või hajutatud arvutis), on arvutused siiski rasked ja ajakulu ning aeglustab enamikul juhtudel ka sülearvutit.

Nii et soovitatav on selliste funktsioonide ja operatsioonisüsteemiga sülearvuti, mis sobib kõige paremini selliste asjade graatsiliseks käsitlemiseks.

[Hind ei ole väljaanne]

Mis puutub riistvarasse: ma arvan, et Quadro M ja mobiilne Xeon oleksid parimad?
"Kuigi analüüsi tehakse kaardi Reduce raamistikus (või hajutatud arvutustöös), on arvutused siiski rasked ja aeganõudvad ning aeglustavad enamikul juhtudel ka sülearvutit." -> kas töötate arvutis või mõnes serveris?
Kaks vastused:
#1
+5
Franck Dernoncourt
2015-09-21 00:29:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kuna ma olen üsna samas olukorras, siis otsin järgmist:

  • SSD: kuna tõenäoliselt teostate suurtes andmekogumites palju sisend- ja väljundühendusi. 1 TB on minu põhirida.
  • RAM: kuna andmekogumite (või nende osa) mälus hoidmine on sageli mugavam ja palju kiirem. 16 GB on tõesti kõige alumine rida.
  • GPU: Nvidia on mõnikord eelistatavam AMD-le, kuna seda kiputakse rohkem toetama (nt närvivõrgu teekide jaoks). Pidin hankima M2015 asemel MBP M2014, kuna viimasel oli AMD, samal ajal kui esimesel on Nvidia, ja ma pean kasutama Theanot.
  • OS: Linuxil on tavaliselt rohkem teeke (kuid kuna sellel pole korralikku kõnemootori tarkvara, kasutan isiklikult Microsoft Windowsi, kasutades Linuxi VM-is või serveris).
  • Protsessor: pole viimaste aastate jooksul palju arenenud ... mõned i7 3. või 4. põlvkonnad on standardvarustuses.

Kuna SSD ja RAMi lisamine on sageli odavam, kipun uuendama keskel -speci sülearvutid.

Kui hind ei ole probleem, võite vaadata neid ülehinnatud Alienware'i. Eelarveteadlikumate inimeste jaoks kontrollige lihtsalt, millises ulatuses sülearvuti on täiendatav (nt maksimaalne RAM + SSD pesade arv). USA-s meeldib mulle Xotic PC, kuna maksimaalsed andmed on selgelt määratletud.

Lisaksin Linuxi kaalumisel nimekirja https://system76.com/. Neil on Nvidia tippklassi võimalused ja viimasega, mille ma tellisin, võiksite saada lisapatarei või visata lisadraivi IO jaoks - kena paindlikkus
Aitäh suurepärase vastuse eest. Sülearvuti uuendamine tundub parem võimalus. Ja kas minu Macbook Pro (15-võrkkest) saab uuendada teie mainitud spetsifikatsioonidega?
@Dawny33 Usun, et RAM on joodetud, kuid SSD-d peaks olema lihtne muuta.
#2
+3
March Ho
2015-09-29 19:16:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Alternatiiv, mida peaksite kaaluma, on arvutuste jaoks serveri-kliendi mudelile liikumine, arvutuste tegemine võimsal töölaual ja juurdepääs tulemustele eemalt.

Töölaua, mis on suhteliselt vaba jahutuse ja kaalu piirangutest, saab konfigureerida peaaegu suurusjärgu võrra võimsamaks kui parim sülearvuti. Tulevad meelde topelt Xeoni seadistused koos 3 või 4 graafikakaardiga.

Kaugjuurdepääsu korralikuks toimimiseks peab teil aga olema usaldusväärne Interneti-ühendus (andmeside või wifi). Kui saate kiire Interneti-ühenduse, millele saate usaldusväärselt juurde pääseda mis tahes sagedasest kohast, peaksite seda tõsiselt kaaluma.

Paljudel 3G / 4G-operaatoritel on andmesidepaketid, mida saate sülearvutis kasutada sisseehitatud või USB-andmemodemina ning peamine komistuskivi on tõenäoliselt nende teenuste leviala .See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...