Küsimus:
Sülearvuti esiotsa arendamiseks
Richard Troester
2015-09-16 10:18:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen registreerunud jaanuaris algaval kasutajaliidese arendaja kursusel. Mul on klassi jaoks vaja sülearvutit. Püüan otsustada Windowsi või MacBook Pro vahel. Kursuse info ütleb, et mõlemad on vastuvõetavad. Kas kumbki keskkond pakub mulle eessõidu arendamisel eeliseid või on mõlemad identsed? Kas mõlemad platvormid pakuvad võrdset juurdepääsu programmeerimistööriistadele, mida ma kasutan, või pakub üks platvorm suuremat ühilduvust?

Kursusel kasutatakse HTML5, CSS, Javascripti, AJAX, PHP, SASS, jQuery, Angular, Git ja Photoshop.

Lõpuks ostsin Macbook Pro 15 võrkkesta (2015. aasta keskel) sülearvuti. Selle valiku juures mängisid mitmed tegurid. Kaks peamist tegurit on: 1) Inimesed, kes mind klassi kõrval juhendavad, kasutavad kõik Macbook Plusi, nii et nende juhiste järgimine on lihtsam. 2) Tuleb välja, et saan oma töökoha kaudu Apple'ilt suure allahindluse.
Miks nad diskrimineerivad Linuxit? Linuxis saate sujuvalt teha esiotsa arendust, isegi avades Photoshopi failid Adobe Extracti, Wine'i või VirtualBoxi kaudu.
Kuus vastused:
#1
+17
Undo
2015-09-23 08:19:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lähen siin tõusule vastu: OS X . Seda saab hõlpsamini kasutada arendustööde jaoks (eriti veebis, ei saa garanteerida .NET-i arendust ja muid selliseid Microsofti tehnoloogiaid.) Ja see ei maksa nii palju. Lõpeta mind naljakas vaatamine, on andmeid, mis tulevad ...

Kõigepealt meeldib mulle OS X rohkem:

 • Sellel on kohalik UNIX-terminal, mis , Minu kogemuse kohaselt töötab enamikul juhtudel sisseehitatud käskude osas nagu tavaline Linuxi käsurida (see tähendab, et enamikku Internetis leiduvaid asju saab minu terminali kopeerida ja minimaalsete muudatustega hästi töötada). / p>

  Teil on ka Homebrew, mis võimaldab teil hõlpsasti installida asju, mis pole OS X-iga komplekteeritud - mõelge wget , htop jne.

 • Kuna see on UNIX-põhine, töötavad paljud asjad lihtsalt seal, kus te peaksite nendega Windowsis sebima. Samuti mängib OS X Git-tüüpi tööriistadega palju toredamalt ja tegelikult igasugust koostööd. Ma ei suuda kokku lugeda, mitu korda olen pidanud Windowsi kasutaja muudatuse tagasi võtma, mis lisab kummalisi reavahetusi.

  Need on kõik asjad, millest saab mõne nokitsemisega üle ... aga see on siiski nokitsemine kui võiksite koguda arveldatavaid tunde.

 • Mulle isiklikult meeldib see paremini. Asjad on mõttekamad, kuid see võib juhtuda seetõttu, et ma pole Windowsi nii palju kasutanud kui enamik inimesi.

Nüüd hindade argument: ma väidan, et OS X ei maksa nii palju rohkem kui Windows . Ma tean, et see on radikaalne, aga kuule mind. Vaatame Windowsi masinate edasimüügihindu aastast 2010 - vaadake seda eBay otsingut. See on mõeldud Windowsi sülearvutitele 2010. aastast, viis aastat tagasi.

Ma näen ~ 150-200 dollarit, kui teil pole AlienWare'i sülearvutit. AlienWare'i masinad on tõesti kallid ja tõenäoliselt ei hakka te neid arendustööde jaoks ostma.

Vaatame nüüd 2010 MacBook Plusi. Väljaspool varuosade masinaid (millest mõnda müüakse endiselt hinnaga $300 ) näen 500–700 dollarit. Isegi mõned osade jaoks mõeldud MacBooks müüvad sama aasta eest rohkem kui Windowsi sülearvutid.

Pange tähele, et mõned neist eBay linkidest on aegunud, ma ei teadnud, et eBay seda tegi. Püüan need tulevikus millegi kindlamaga asendada.

Esimese paari Windowsi loendis oleva sülearvuti läbimine:

Võiksin jätkata ja peaksite tegema teadliku ostuotsuse, kuid see kõik käsitsi tehes on palju tööd. Nende 6 viimati müüdud hulgast langeb keskmine langus viie aasta jooksul 1272 dollarit .

Nüüd vaatame 2010 MacBook Plusi. Esimesed 6:

Kui need kuus kokku liita, saan 1064 dollarit tugev> keskmine kaotus nende viie aasta jooksul. Paar märkust andmete kogumise kohta:

 • Annaksin suurema valimi, kui arvaksin, et see mind hulluks ei aja. Kui soovite veidi uurida ja loendisse lisada, tehke seda. Nõustun redigeerimisega.

  Siiski on see nähtus, mida olen aastaid jälginud. MacBooks hoiab lihtsalt nende väärtust paremini.

 • Püüdsin olla üsna helde, lisades ostuhinnale investeeringuid inimestele, kes täiendasid oma MacBooke. Ma ei teinud seda Windowsi masinatega (isegi ei arvestanud sellega, eeldasin alati baasmudelit) ja OS X ääristas Windowsi ikkagi paarisaja dollariga.

 • Mõned Windowsi masinad olid aastatel 2008/2009. Ma mõistan seda, kuid ma ei usu, et see andmetega nii palju sassi läks.

 • Edasimüügihinnad võivad tänapäeva Windowsi masinates tulevikus olla kõrgemad ... aga ma ei taha ei arva nii. See on otsus, mille peate langetama.

Üldiselt ei pea otsus, mille peate tegema, mitte kulude, vaid kui palju soovite masinasse investeerida. . Teie sülearvutisse on kapital seotud ja sageli on see rohkem OS X-i masinatega. See sobib MacBookide ostmise vastu.

Teine asi: eeldasin, et ostate oma masina uuena. Ära tee seda. Olen ostnud oma MacBookid, mida kasutasin Craigslistist välja - paar aastat tagasi oli 2009. aasta 13-tolline Pro 500 dollari eest ja mõni aasta tagasi praegune 2012. aasta 13-tolline 800 dollari eest. Võiksin sellest ikkagi saada vähemalt 500 dollarit. Kohaldatakse tavapäraseid lahtiütlemisi, Craigslist on jube. Tooge sõber ja kohtuge avalikult.

Kui Craigslist on teie jaoks liiga jube (ärge süüdistage teid), ostke uuendatud masin otse Apple'ilt. Need on paremad kui uus masin ja nende soodustused on 10–25%. Olen sealt ostnud MacBook Airi, iPadi ja iPod Touchi ning mul pole üheski neist probleeme olnud.

Võtke arvesse, et õpilastel on Microsoft DreamSparkis osalemise tõttu sageli Windows tasuta. Võite isegi osta kasutatud sülearvuti ilma HDD-ta ja investeerida raha suurema SDS-i jaoks.
@belford Ma mõtlesin sellele, kuid seda tasakaalustab OS X-i alati tasuta olemasolu, tasuta uuendamine kogu masina eluea vältel (2009. aasta MacBook Pro'id said endiselt täiendusi). Mis puutub kasutatud asjade ostmisse, siis võiksite sama teha ka OS X-iga - olen üsna kindel, et pool eBays olevatest varuosadest vajab lihtsalt uut HDD- või HDD-kontrollerit, võimalik, et ka uut akut.
Unustage MacBook, see on ülehinnatud, isegi kui see on müügil. Minge hankige keskmise RAM-iga sülearvuti, millel on palju RAM-i. PSD-faile saate lõigata Adobe Extractiga või Photoshopi avada Wine või VirtualBox abil.
@niutech Kas lugesite vastust? Ma ei ütle, et see pole jaemüügis "ülehinnatud", vaid ütlen, et saate selle investeeringu tagasi teenida palju rohkem kui ühegi teise sülearvutiga - ja te ei pea Wine'i ja sõpradega suhelda, kui soovite saada asjad tehtud.
uhhhh esiotsa arendamiseks ostan oma sülearvutid umbes 150 dollariga. Asendage see mitte-OEM patareiga ja see töötab põhimõtteliselt suurepäraselt. Samuti on mul nii Mac kui ka PC ja ma ütlen, et Mac on nii üle hinnatud, kuid unix on tore. Kui soovite tõelist serverikeskkonda, käivitage lihtsalt Linux.
Samuti läheb vastu mõõna lol. Kas olete käinud tech / häkkerite konverentsil. See kipub olema enamasti mac. Sa lähed sellega.
#2
+8
Dawny33
2015-09-16 10:31:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lühike vastus oleks Windowsi masin.

Miks?

Kuna see on odavam kui Maci masin ja mõlemad masinad pakuvad sama tugi ja ühelgi pole veebiarenduse osas olulisi eeliseid teiste ees. või spetsiaalselt esiosa arendus.

Sellest Redditi lõimest võib olla abi ka teie otsustamisel.

Nii et kui raha pole koorem , siis võite minna mõlemale, ilma et oleksite arendustööriistade lihtsuse osas erapoolik.

Ma peaksin hinnapunktiga nõustuma - vt [minu vastus] (http://hardwarerecs.stackexchange.com/a/415/1).
Kurat, see on kena analüüs. Olen vastuses kaalunud müügisalongi hinda. Sellegipoolest on @Undo hästi tehtud töö
#3
+7
Adam Comerford
2015-09-22 22:39:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Isiklikult läheksin siia Maciga, kuid seda seetõttu, et see on mulle arendustöö jaoks tuttav. Olen olnud Windowsi kasutaja alates 90-ndatest ja mul on endiselt Windowsi masin, kuid alates 2004. aastast (ish) olen OS X-i kasutanud professionaalseks tööks (mitu Macbooki plussi ja Mac Minist) ja pole seda kunagi kahetsenud, kui esialgne kohandamisperiood oli üle.

Toon välja midagi, mida pole mainitud. Kui valite Macbook Pro, on teil endiselt võimalus Windowsi seaduslikuks kasutamiseks VM-is (mul on MBP-s Windows 10 VM) või Bootcampi kaudu. Kui valite Windowsi sülearvuti, pole teil enam OS X-i (seaduslik, mitte häkkiv) valik. Niisiis, ignoreerides kuluaspekti, jätab Macbook Pro teie valikud avatuks, millist operatsioonisüsteemi kasutada.

Üldiselt soovitan Eesmärgi arendamise õppimise eesmärgil valida see, mis esindab vähemalt takistab teie õppimist. Kui teil on Windowsiga kõige mugavam, siis minge sellega, kui OS X on teile mugavam, siis peaks see olema teie valik.

Esimesena minu nimekirjas on koostekvaliteet. On mõned mitte-Apple'i mudelid, mis lähenevad Macbook Pro koostekvaliteedile, kuid peate tegema mõned uuringud - mudeli värskenduste vaheline järjepidevus võib olla probleem ka tavaliselt usaldusväärsete kaubamärkide jaoks. Olen Apple'ist mitme aasta jooksul kasutanud mitut mudelit ja nad on selles osas väga-väga järjepidevad.

Võib-olla veelgi kõnekam: mul on olnud 4 Macbooki profi, kelle on andnud mulle tööandja, kuid umbes 18 kuud see nii ei olnud ja pidin endale oma sülearvuti ostma. Hindasin paljusid võimalusi (mitu aastat varem tegin sama ja sattusin Sony juurde). Lõpuks ei saanud ükski minu hinnatud mudelitest ehituskvaliteedi saavutamiseks Maci puudutada. Ostsin MBP oma raha eest ja võin ausalt öelda, et ma ei kahetsenud üldse, tundsin, et olen saanud väärtust - see on hea happeproov kõigele - kui raha hargnete, kas tunnete end röövitud või kas tunnete oma ostuga rahulolu?

Minu loendis on teisel kohal klaviatuur ja puuteplaat. Veenduge, et kasutaksite klaviatuuri ja puuteplaati isiklikult, ärge usaldage arvustusi - see on liiga suur isiklik eelistus taktiilse reageerimise, tagasiside jms osas - ainult teie teate, mida sülearvuti seda kasutades "õigesti tunneb". Te kavatsete sellega palju kirjutada, veenduge, et see oleks hea. Märkus: siin olen nüüd enamasti Maci sülearvutitega lukus - nende klaviatuurid ja juhtpaneelid eeldavad, et asjad toimivad, kõik, mis nendele samadele märkmetele ei jõua, tundub lihtsalt vale.

Edasi, ekraan. Võrkkesta ekraani tehnoloogia on väga kena ja lisakinnisvara aitab, kui te ei kavatse seda väliste monitoride külge ühendada. Jah, resolutsioonidele vastavaks saate hankida mitte-Maci sülearvuteid, kuid need ei ole odavad. Varem jälestasin läikivaid ekraane, kuid võrkkestad on piisavalt toredad, et veenda mind neid pildistama - siiani nii hea.

Lõpuks suurus ja kaal. Ma ei ole väike inimene ja leian, et 15-tolline MBP on ideaalne kompromiss sülearvuti suuruse ja funktsionaalsuse osas. Olen proovinud väiksemaid sülearvuteid ja leidnud, et klaviatuur ja ekraan on liiga kitsad. Lisaks hoiavad nad muutes selle väiksemaks ja kergemaks - minu 2015. aasta MBP on selles osas palju parem kui minu 2009. aasta (kahjuks pole mul enam oma 2004. aasta mudelit võrrelda). Nagu öeldud - peate selle asja ümber käima, nii et veenduge, et võitsite. Ärge vaadake seda tehes kadedalt 11-tolliste ultraraamatutega inimesi.

Võib tunduda veider, et ma ei maini mälu, protsessorit ega ketast. Ma ei maini neid, sest kui valite värske MBP mudeli, pole see teie mainitud töö (võib-olla Photoshopi jaoks) murettekitav ja kui valite midagi muud, siis otsite nende spetsifikatsioonide vastavust või ületamist juhtum. Lihtsalt veenduge, et teil oleks SSD - see pole lihtsalt seda väärt, et tänapäeval mitte.

#4
+4
belford
2015-09-16 14:54:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink
 1. Hinna poolest oleks parem valida Windows.

 2. Esiosa arendajad kasutavad Mac-e sageli unix-põhise süsteemi ja "kastist välja töötamise" hea tasakaalu tõttu.

 3. Oli võimalus Photoshop CS2 Ubuntu installida. Soovin, et see oleks võimalik iga versiooni jaoks: D. http://www.omgubuntu.co.uk/2013/01/photoshop-cs2-available-for-free-works-fine-in-wine

 4. ol>

  @ Adami vastuse järgi võin öelda, et Sublime Text'i kasutamine mõne Live Reload pistikprogrammiga teeb paremat tööd kui Notepad ++.

  Teie puhul on kõige olulisem osa seotud brauseri ühilduvusega, mitte süsteemiga. Ainus programm, mis vajab paremat riistvara, on Photoshop, kuid see sõltub ka projekti suurusest.

  Windowsi konsool ei ole suur probleem, sest brauseri sisseehitatud inspektoris saate teha palju asju .

  Serveri käivitamine ka kohalikus hostis on lihtne. Need on palju tööriistu nagu XAMPP, mis sisaldavad põhitarkvara ühes paketis.

Kas saaksite punkti 2 põhjalikumalt selgitada? Märkasin ise vastust uurides, et enamik kasutajaliidese arendajaid kasutab macbooke ja paljud pooldavad pro-mudelit. Tahaksin tõesti aru saada, miks.
Esiteks: Esiosa arendajana edu saavutamine ei sõltu sellest, millist arvutit teil on, eriti alguses. Kõige tõenäolisem põhjus Windowsi vihkamiseks on terminal ja suhtlus operatsioonisüsteemiga. Seda teemat saate kontrollida ka: https://teamtreehouse.com/community/why-mac-not-pc. Tahaksin soovitada Ubuntu installimist teise operatsioonisüsteemina ainult testimise eesmärgil. Praegu ei pea te selle pärast eriti muretsema. Käsurea jõud seisneb selles, et paljusid asju saab teha kiiremini ja see sunnib teemat mõistma.
Kui räägime kasulikest tööriistadest ... Kontrollige http://emmet.io/.
Pärast puumaja foorumi osade lugemist näen, et mõned tööriistad kas ei tööta või on Windowsi käsuviiba tõttu nende funktsionaalsus lihtsalt takistatud. Nii et saaksin hankida Windowsi masina ja installida sellele teise OS-iga Ubuntu ja kasutada seda oma peamise arenduskeskkonnana. Kas Ubuntu käitamine virtuaalses masinas toimiks?
Muidugi. Linuxi käsurea tundmine on alati pluss. Kui olete terminoloogia suhtes uudishimulik, võib see küsimus olla kasulik: http://unix.stackexchange.com/questions/4126/what-is-the-exact-difference-between-a-terminal-a-shell-a- tty-ja-a-con
#5
+2
Adam
2015-09-16 12:59:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Soovitan tungivalt Windowsi masinat. Selleks on hunnik põhjuseid, mõned neist olulisemad kui teised, nii et siin on nii:

Hinnakujundus
Windowsi masinad on tavaliselt Macist oluliselt odavamad, vähemalt 300 dollarit. Kuna teete lihtsalt veebiarendust ja tõenäoliselt pisut rasket multitegumtöötlust, pole vaja suurt hinnasilti.

Tarkvara
Suur, Notepad ++, pole saadaval Macile. Sellel tekstiredaktoril on FTP sünkroonimine, mis võimaldab teil ühenduse luua andmebaasiga ning faile redigeerida ja uuesti üles laadida - see on tohutu aja kokkuhoid. See ja sajad muud selle suurepärased funktsioonid, mis muudavad HTML-i, CSS-i või JS-i kirjutamise imelihtsaks.

Riistvara
Siit leiate kõige suuremad varjatud funktsioonid.
Teil on muidugi Windowsiga palju suurem valik sülearvutite tehnilisi andmeid. Kuigi Mac võib teie jaoks hästi sobida, võiksite siiski soovida vähem midagi sellist, millest te suurt midagi ei vaja (nt videovõimalused), nii et te ei pea nii palju maksma.

Teine suur Windowsi masinate puhul on puutetundliku ekraani ja sarnaste tehnoloogiate valik. Puutetundlik ekraan on veebiarendaja käsutuses suurepärane asi, sest peate arenema mobiilseadmete jaoks, nii et peate vaid kasutama oma sülearvutit, nagu oleks see suur telefon või tahvelarvuti. Ilma selleta võib mobiiliarendus olla tohutu valu.

Macbookid on kuulsad selle poolest, et neil pole peaaegu ühtegi porti, mida inimesed igapäevasteks toiminguteks vajavad (nagu ma allpool tõden, ühilduvus pole pole tore). Windowsi masinaga on teil jällegi lai valik USB-porde, video- / heliporde jms. See ei pruugi paljude jaoks suur asi olla, kuid minu arvates on see suur eelis.

Muu
Windows on äris kõige enam kasutatav operatsioonisüsteem (see on see, kuhu veebi arendaja langeb) selle usaldusväärsuse ja ühilduvuse tõttu. OSXiga ühilduvad Windowsiga võrreldes väga vähesed asjad ja see on suur probleem tarkvara kättesaadavuse, töövoogude ja ettevõtte üldise tootlikkuse osas.


Pidage nüüd meeles, et Mac ei ole kohutav ka. Sellel on mõned äärmiselt kasulikud otse pakendis olevad funktsioonid, nagu näiteks tilguti ja võimalus vaadata kõiki avatud aknaid korraga (hea korraldamiseks).

#6
+1
ArtOfCode
2015-09-16 16:51:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma ütleksin, et peaksite valima Windowsi platvormi.

Üldiselt annab Windows teile paindlikuma platvormi, millest töötada.

 • Valdav enamus programme töötab Windowsiga (mitte et mul selle kohta statistikat oleks - tarkvara otsimisel näib kõige tavalisem allalaadimistüüp olevat aga Windowsi jaoks)
 • Seda on surm lihtne käivitada veebiserver Windowsi platvormilt väljas: kas Microsofti IIS või WAMP-i korstnat kasutav Apache töötab hästi. Käitan WampServerit oma arvutis.
 • Kui saate, hankige see Windows 10-ga. WinX-il on nüüd mõned Maci täiendavad funktsioonid; kuna Adam mainib, et saate kõiki avatud aknaid korraga vaadata, tasub märkida, et ka X saab seda teha.
 • Paljudes valdkondades on Windowsiga ühilduvus palju suurem kui Mac OS X-is.
 • Saate spetsifikatsioonides paindlikkuse, mida Macbook lihtsalt ei saa paralleelselt teha; seal on sülearvuteid, mis on loodud selleks, et saaksite need lahti võtta ja nende sees olevaid mis tahes komponente muuta.
 • Nagu Adam õigesti mainib, kasutatakse Windowsi ärimaailmas 99% ulatuses veebiarendusest. Kui olete OS X-iga harjunud, peate tööle asudes uuesti õppima, kus kõik on.

Muidugi mainivad kõik, et Windows on ka odavam variant - kuid see on õpilaste jaoks oluline punkt, seega tasub seda tõsiselt kaaluda.


Kui otsite konkreetset soovitust, soovitaksin oma sülearvutit, mis on Acer Aspire E1-572. (NB: lingitud leht ei kajasta päris minu sülearvutit, kuid on üsna lähedal.) Tsiteerides silti, mis mul ees on:

 • Intel Core i3 -4010U (1,7 GHz, 3 MB L3 vahemälu)
 • Intel HD Graphics 4400, kuni 1792 MB dünaamiline videomälu
 • 15,6 "HD LED-ekraan
 • 8 GB DDR3 L-mälu
 • 1000 GB kõvaketas
 • DVD-Super Multi DL-draiv

Lisaks veel mitmeid vähem asjakohaseid spetsifikatsioone. See ei ole massiivse jõuga masin, kuid on kindlasti piisav esiosa arendamiseks, milleks ma seda regulaarselt kasutan. Madalam võimsus ja tehnilised näitajad aitavad ka hinda vähendada: sain oma umbes 300 naela eest.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...