Küsimus:
Mis on hea kerge e-raamatu lugeja?
Dawny33
2015-09-15 22:23:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas on olemas mõnusat kergekaalulist e-raamatute lugejat, mida on lihtne silmale vaadata?

Eelistatud spetsifikatsioonid hõlmavad järgmist:

 1. ekraan: puudutage ja (midagi, mis on eelistatav oleks silmale lihtne)
 2. Aku korralik eluiga (ma reisiksin palju, nii et midagi, mis võib nädalaid töötada, oleks väga hea)
 3. Salvestusruum: peaks olema võimalik korraga salvestada vähemalt 200 raamatut. (See on künnisnõue. Mida rohkem, seda parem)

Kuna olen rändur, oleks vastupidav ja vastupidav seade reisil mõneks kiireks lugemiseks hea.

Peaks toetama enamikku e-raamatute vorminguid, nagu epub, pdf jms.

Kuna olen innukas Goodreadsi kasutaja, aitaks ka Goodreadsi rakendus või integreerimine.

Kas „e-raamatute lugeja“ hõlmab teie jaoks e-paberit või sobiks arvele ka mõni taustvalgustusega asi? (Taustavalgus ei läheks minu jaoks silma peal silma, kuid tean, et on inimesi, kes seda ei pahanda.)
Kas ekraan peab olema värviline või on must-valge korras?
@HDE226868 See pole suur mõjutaja. Kui küsitakse valikut, eelistaksin seda, mis on ** taskus lihtne. Ehk siis must-valge?
See, milliseid e-raamatu vorminguid seade toetab ja kust neid e-raamatuid saab osta, võib olla oluline tegur.
@w3d Aitäh. Lisage see küsimusele. Kuid kuna ma ostan neid enamasti Amazoni poest, siis ma arvan, et ** kus ** pole vaja, kuna see ei sõltu asukohast.
Kui ostate need enamasti Amazonist, siis ** kus ** näib olevat oluline tegur. Kuna kui ostate enamasti Amazonist, näib Kindle olevat IMO ilmselge valik. (?) TBH, kui olen varem e-raamatute lugeja valinud, oli see otsustav tegur nr 1. Kuigi võib-olla see ei sobi soovituse "riistvara" poolele?
@w3d Ohh, ma näin teie küsimusest valesti aru. Jah, ma saan aru, et Kindle raamatuid ei saa Nookist lugeda (või kas saab?) Nii palju kui võimalik. Amzoni foorumites usaldada. Kuid kui mul õnnestub hankida lugeja, kellel on minu mainitud andmed, siis pole mul poodidega probleeme. Olen vaadanud Nooki ja Kindle'i. Lihtsalt huvitab, kas seal on veel vähem tuntud ja toredaid e-raamatute lugejaid.
Kolm vastused:
#1
+12
belford
2015-09-16 01:30:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

E-tint on lahendus teie numbritele 1 ja 2.

Isiklikult võin soovitada Kindle'i. Olen oma e-raamatu lugejat kasutanud 3 aastat ja see tegi minu silmadele suure kergenduse.

Minu puhul on see Kindle klaviatuur, kuid turul on saadaval ka puuteekraaniga ekraaniga versioon:

Kindle, 6 "pimestamisvaba puutetundlik ekraan hinnaga 59,99 £

või

täiesti uus Kindle Paperwhite, 6" koos sisseehitatud -In Light hinnaga 109,99 naela

 1. Te ei pea salvestamisest niivõrd hoolima, sest populaarsed formaadid nagu epub või mobi on tõesti kerged. 4 GB võimaldab teil mahutada tuhandeid raamatuid.

Aku kestvus (Amazonist):

Üks laadimine kestab kuni neli nädalat pool tundi päevas lugemist traadita ühenduse korral. Aku kestvus sõltub traadita kasutamisest.

Sellel kirjeldusel on tegelikkusega palju ühist. E-tindinäidik tarbib energiat ainult siis, kui kuvatavad lehed muutuvad . See on peamine erinevus võrreldes LCD-ekraaniga.

 1. Heade lugude integreerimine on võimalik (Amazon ostis selle ettevõtte):

Kindreadi Goodreads võimaldab teil ühendust võtta Goodreadsi kogukonnaga, jälgida sõpru ja näha, mida nad loevad, ning jagada ja hinnata oma Kindle raamatuid. Kindleeri raamatuid ja valitud väljaandeid saate osta ka otse Goodreadsist. Abi Kindle Voyage'ile (7. põlvkond), Kindle Paperwhite'ile (7. põlvkond), Kindle'ile (7. põlvkond) ja Kindle Paperwhite'ile (6. põlvkond).

Allikas: Amazon

Mulle on kuulunud nii Kindle PW kui ka Kindle Voyage. Kui maksumus ei valmista suurt muret, võin isiklikult soovitada haptilise tagasisidega andurite PagePress andurite jaoks Voyage'i kasutamist. Füüsiliste lehtede keeramise nuppude puudumine PW-l oli minu jaoks tüütu kogemus.
#2
+7
Dawny33
2015-09-21 22:44:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lugeja otsimisel olen kohanud Barnesi ja Noble'i Nooki; mis väärib siinkohal mainimist, igaks juhuks, kui keegi otsib eelarvelist e-raamatute lugejat.

Nooki kohta, Barnesi ja aadlike sõnadega:

Meie kõrgeim eraldusvõime E Ink® seade aitab teil järgmise lugemise kiiremini üles leida ja sellel on uus GlowLight, mis valgustab ühtlasemalt kogu lehte.

Funktsioonid:

 • Mälu: mahutab palju raamatuid. Niisiis, mälu pole probleem. Tegelikult on muret iga e-lugeri mälu pärast
 • Kaal: kergem kui Kindle
 • E-tint: on Eink. Ja @belford on e-tindi lugeja eeliseid väga kenasti lahti seletanud.
 • Sisseehitatud lugemisvalgus: suurepärane omadus reisijatele. Lugemistuli on õrn ja joondub / sulandub ideaalselt lehtedega, muutmata seda liiga toretsevaks.
 • Taustavalgusest ja aku kasutusaegadest:

  Kui heleduse vaikeseades on sisse lülitatud GlowLight, kestab üks laadimine üle ühe kuu, traadita ühendus on välja lülitatud, tuginedes ½-tunnisele päevasele lugemisele ja 1 lehekülje värskendamisele minutis. Üks laadimine kestab üle 2 kuu, juhtmeta ja GlowLight on välja lülitatud, tuginedes ½ tunnisele päevasele lugemisajale ja 1 lehekülje värskendamisele minutis. Aku kestvus sõltub seadme seadetest, kasutamisest ja paljudest muudest teguritest.

  Hind: 99 dollarit ja tasuta saatmine. Seega on see odavam kui Kindle.

  Kogu Internetis on Nooki kohta palju ülevaateid, kuid kuna ma usaldan Amazon Reviews, lisan ka lingi.

  #3
  +3
  Adam Comerford
  2015-09-22 23:08:37 UTC
  view on stackexchange narkive permalink

  Võin lisavarustusena kasutada Kindle'i (olen kasutanud vanemat mudelit ja pabervalget) - romaanide ja muude hõlpsasti renderdatavate ainult tekstihindade lugemiseks on see suurepärane toode. Võimalus toimida nii otsese päikesevalguse käes kui ka pimedas ilma silmi rikkumata on teiste võimaluste ees suur eelis.

  Kindle'i rakendus on siiski saadaval ka teistel platvormidel (Android, iOS, lauaarvuti OS) ja mina on pidanud ülimalt kasulikuks kasutada suuremat vormingut ja värvilist lugerit paaril juhul:

  1. graafilised romaanid - kui vorming teile meeldib, vajate rohkem kui e-tinti
  2. Tehniline lugemine - skeemid, koodinäidised, lagunemisele halvasti reageeriv tekst saavad suurema vormindamise valikust kasu.

  Olen oma telefonis kasutanud ka Kindle'i (see sünkroonitakse mitme seadme kõige kaugema lugemispaigaga) nendeks aegadeks, kui unustate oma lugeja / tahvelarvuti või olete ootamatult tüdinud.

  Seega on minu soovitus, kui saate seda endale lubada, mitme seadme lähenemine maksimaalseks rahulolu. Sõltumata sellest, kas te lähete Kindle'iga või mitte, veenduge, et teie valitud rakendus ja vorming oleksid kasutatavad mitut tüüpi seadmetega (ka sünkroonimine on nii kasulik).

  Reisimiseks on telefon tõenäoliselt lihtne valik (kui teie ekraan on mõistliku suurusega). Tahvelarvuti on isiklik kõne - võite selle asendada sülearvutiga, kuid minu arvates on see ebamugav piiratud ruumis (lennukid, rongid) - korralikesse tahvelarvutitesse saab laadida ka filme / mänge jne, kui teie pardal olevad meelelahutusvõimalused on vaene. Isiklikult jätan tahvelarvuti reisimiseks koju, välja arvatud juhul, kui tean, et mul on pikk lend, kuhu ma pean tehnilist lugemist tegema, või tean, et meelelahutusvõimalused tulevad kohutavad.  See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
  Loading...