Küsimus:
Hea kulutõhus ruuter
NuWin
2015-09-20 04:57:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu praegune ruuter lihtsalt ei lõika seda. Sellel on piiratud sadamad (täpsemalt ainult 2) ja signaal on kohutav.

Siin on minu olukord:

Ma elan kahekorruselises majas, kuhu ehitaja on paigutanud kõik minu kaablijuhtmed ja Etherneti kaablid ülakorrusel magamistoa kapis asuvas kastis. Minu magamistoa ülakorruse signaal on kohutav, aga allkorrusel on palju parem. Olen kuskilt lugenud, et ruuter on parem asetada korrusele, nii et signaal saaks liikuda ülespoole, kuid minu olukorras pole see võimalik.

Mida ma uues ruuteris vajan:

 • mitu Etherneti porti
 • suurepärane signaal kogu majas (isegi ruumis, mis võib olla ruuterist endast mõne seina kaugusel)
 • muidugi turvaline
 • mitte liiga suur, nii et see mahub umbes 2x3 suurusse ümbrisesse
 • pluss, kui see toetab avatud lähtekoodiga püsivara, näiteks DD-WRT või Tomat
 • kuluefektiivne

osa on signaal! Ma ei taha tegelikult kaugusepikendust osta, kui ma ei pea seda tegema!

Seotud - kuid mitte täpne duplikaat: http://hardwarerecs.stackexchange.com/q/107/97
Olen seda vastust lugenud, aga aitäh.
Avatud lähtekoodiga püsivara kohta: http://opensource.stackexchange.com/questions/1772/open-source-firmware-eg-openwrt-supporting-manufacturers Kui püsivara pole lukus, ei leia te tõesti midagi seda.
Kaks vastused:
#1
+4
Andy
2015-09-21 01:02:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen seda soovitanud varem, kuid arvan, et see sobib ka siia. Soovitan ASUS RT-AC66U.

 • Sellel on 4 Etherneti porti (kõik 1 GB / s)
 • Miin katab 2800+ ruutjalga maja otsast lõpuni, kusjuures see asub keldris ühes otsas.
 • See toetab mitut erinevat traadita ühenduse turvastandardit. Nimelt EI toeta see WEP-i, mis tähendab, et te ei saa seda väga ebaturvalist meetodit valida.

  Supported Wireless encryption

 • Newegg loetleb mõõtmed järgmiselt: 207 x 148,8 x 35,5 mm (LxSxK)

 • toetab dd-wrt
 • Hind on praegu 150 dollarit. Teie otsustada, kas see on tasuv.

Signaali tugevus on üks suurimaid põhjuseid, miks ma sellele ruuterile üle viisin. Tänu sellele, kuhu internet / kaabliboks majja siseneb ja kuidas kaablit juhitakse, ei õnnestunud mul seda kesksemasse asukohta viia. Maja vastassuunaline ots ei oleks eelmise ruuteri all kaetud. See hõlmab kõike. Pärast selle seadme ostmist pole mul kuskilt signaali saamisega probleeme olnud

aitäh, et leidsite selle ruuteri soovitamiseks aega. Unustasin mainida traadita kiirust, kuid teie lingi järgi näib, et see ruuter suudab hakkama saada kuni 1300 MB, mis on tore! See maksab rohkem kui sooviksin, kuid olen kindel, et saan kasutatud hinnaga odavamalt järele tulla.
Ma tahan lihtsalt värskendada, et ostsin ruuteri ja kasutan praegu seda. Minu signaal on PALJU parem, aga kas teate seadistust või näpistust, mis suurendaks minu kiirust? Minu Interneti-teenuse pakkuja on praegu "kuni 50 MB". Modemist otse sülearvutini saan seal ringi, kuid traadita ühenduse korral on see 1/4 sellest. Helistasin tegelikult oma Interneti-teenuse pakkujale ja neiu küsis, kas mul on ruuteri kviitung ikka olemas .. LOL! Ta oli igatahes abitu.
Kas teil on kohalikus võrgus traadita kiirus aeglane? Teie kirjeldatud sümptomid kõlavad nii, nagu oleks midagi ühendatud juhtmeta "B" kiirusega. Kas aeglane seade on võimeline töötama kiirusel "g" või "n"?
Andy, ma pole ausalt öeldes kindel. Jooksen HP paviljonil DV6. Olen just täiendanud püsivara DD-WRT-le ja muutnud traadita võrgu režiimi NG-Mixediks. Pärast kiiruskatse läbimist arvan, et see paranes veidi.
#2
+1
tanius
2018-06-03 04:09:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Soovitan FritzBox 3370 (tehnilised näitajad siin, kuigi saksa keeles).

Põhjused:

 • 4 Etherneti porti. Kõik on gigabaidine Ethernet (1000BASE-T).

 • Suurepärane signaali leviala väliste antennidega. Peaksite lisama välised antennid, mis on võimalik ilma püsivate muudatusteta, näiteks Frixtenderi toodete abil. Sõltuvalt kohalikust olukorrast saate lisada mitu erinevat omadustega. (Ma ei kasutanud seni isiklikult Friztenderi üksusi, kuid lisasin FritzBoxile sarnase järelturu antenni ja see töötab ...)

 • Kaheriba wifi. Kui teie wifi-signaali tugevuse probleemid on seotud sellega, et teil on "liiga palju naabruses asuvaid wifisid", ilma et teile jääks kohalikult kasutamata häirevaba kanalit, saate lihtsalt ülerahvastatud 802.11b / g / n 2.4 GHz sagedusribalt 802.11a 5,0 GHz sagedusriba. Vahemik (eriti takistustega) on suurema sageduse tõttu väiksem, kuid kiirus piiratud vahemikus võib väiksema raadiosageduse müra tõttu olla palju parem.

 • Toetab OpenWrt . Vaadake siit.

 • Sisemine DSL-modem. Pole liiga oluline, kuid salvestab ühe seadme. Kuid ma pole veel (veel) kindel, kas OpenWrt toetab sisemist DSL-modemit. See teeb seda mõne FritzBoxi jaoks nagu 7130 ( vaata). Kui ei, siis saab FritzBoxi LAN1-porti kasutada WAN-pordina ja sinna saab ühendada DSL-modemi ( vaadake, saksa keeles küll).

 • Suurepärane hind: 10 EUR. See on toode, mis maksis 180 eurot uut, kuid tootja tugi lõppes (olenemata sellest, millal te OpenWWrt-i kasutate) ja paljud neist on subsideeritud DSL-lepingutest. Nii saate palju neid 10 euro eest koos. saadetis, näiteks veebisaidil ebay.de. (Ma ei oota mingeid probleeme kasutatud, vanemate FritzBoxi seadmetega. Üks neist (mudel 7050) minu juures on kasutusel alates 2005. aastast.)

Otsingumeetod. Valisin AVM FritzBoxi kvaliteetseks kaubamärgiks, mis tavaliselt tarnib DSL-ruutereid, mida subsideeritakse minu piirkonnas (Saksamaa…) inimeste lairibalepingutega, kuna see muudab väga odavaks hinnad tõenäolised. Seejärel vaatasin läbi kõik OpenWrt-i toetatud FritzBoxid ja leidsin, et 3370 on nende seas ainus kaheribaline WiFi-ruuter, millel on 4 Etherneti porti ja suurepärane hinnasilt. sarnased FritzBoxid, mis lisavad analoogtelefoni pordi, kuid pakuvad ainult 802.11b / g / n 2,4 GHz wifi ja vähem kui 4xGbit Ethernet (FritzBox 7320, 7330, 7360). (Vastet pole. Esp. Kuna nüüd on enamus kodumaiseid telefoniühendusi SIP, valiksin selle asemel FritzBoxiga kombineerimise asemel kohaliku SIP-telefoni.) Ja jällegi teised, mis on samad, kuid ilma telefoni ja sisemise DSL-modemita ( FritzBox 4020).

Ainult suhteliselt uus FritzBox 4040 on jälle lähedal. Erinevalt 3370-st pole sellel DSL-modemit, vaid Etherneti WAN-porti - see pole probleem, kuna välise DSL-modemi saab vajadusel WAN-porti ühendada. Võimalik on lisada ka väliseid antenne ( vt). See on aga viis korda kallim (50 EUR kasutatakse praegu veebisaidil ebay.de), kuna FritzBox 3370-s pole põhimõtteliselt riistvara lisafunktsioone, välja arvatud "külaliste wifi". Nii et minu valik on üsna selge :-)See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...