Küsimus:
Mis on mõned võimsad ja hõlpsasti häälestatavad arvuti helisüsteemid?
Adam
2015-09-12 14:27:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kõige kauem on mul olnud arvuti jaoks vana Logitech Z313 2.1 helisüsteem. Pärast nii palju aastaid kestnud kasutamist ja ringi liikumist otsin kaasaskantavamat ja võimsamat süsteemi.

Z313 juhtmestik on raskendav. 3,5 mm kaugusel arvutist läheb kontroller, seejärel alam, seejärel kõlarid. Samuti ei ole alamal juhtelementi, et kõlaritest sõltumatult bassi maha keerata.

Nii et mida ma otsin, on nende funktsioonidega helisüsteem:

 • mitte rohkem kui 150 dollarit
 • 2,1 paigutus
 • subwoofer koos iseseisva juhtimisega, 20+ vatti, ~ 6-tolline väline draiver
 • 2-tolline kõlaridraiver
 • lameda põhjaga subwoofer oleks parem kui jalgadega
 • lihtne seadistamine, mitte liiga palju juhtmeid (väga oluline)

Sisse- või parda helitugevus juhtimine on tegelikult midagi, mida ma ei taha, kuna ma saan helitugevust juhtida oma klaviatuuril ja otse Windowsis, kuid kui heas süsteemis seda on, siis pole mul selle vastu midagi.

Kaks vastused:
#1
+6
Cfinley
2015-09-22 23:42:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui olete valmis ootama, võite hankida Logitech Z333 multimeediakõlarid. Kuna seda pole veel välja antud, saan minna ainult spetsifikatsioonilehest ja veebiarvustustest, kuid tundub, et see sobiks teie vajadustega.

See on 2.1 kõlarisüsteem, mis maksab 80 USD. Bassikõlar on lameda põhjaga, sellel on oma sõltumatu kontroller ja sellel on 5-tolline eestvaate. Alamvõimsuse nimiväärtus on 23 vatti, samal ajal kui kahe satelliidi nimiväärtus on 8 vatti. Kuigi veebisait ei ütle täpselt, kui suured on satelliitide draiverid, on satelliitide laius umbes 4,25 tolli, nii et ma eeldaksin, et draiverid on läbimõõduga 2,5-3,5 tolli. Selle süsteemi jaoks on neli viie jalaga kaablit (pluss sisendkaablid): üks toite jaoks (seinast alasse), üks iga satelliidi jaoks (alam-satelliit) ja üks helitugevuse regulaator (kontroller-alam-alam).

Sellel süsteemil on nii 3,5 mm abisisend kui ka stereo RCA sisendid.

Kui umbes pool eelarvest on alles, lisate 40 dollari eest Bluetoothi ​​heliadapteri, mis võimaldab teil muusikat voogesitada mis tahes Bluetooth-toega heliseadmest. Mõlema nimetatud elemendiga olete endiselt alla oma 150 euro suuruse eelarve (v.a kohaletoimetamine).


UPDATE

Paistab, et see on vabastatud. Kui tellite Logitechi veebisaidilt, saate sellel tasuta tavalise saatmise (4–7 tööpäeva), kuna kogukulu on üle 49 dollari.

See näeb välja nagu hämmastav süsteem. Päris kõike, mida tahan. Kindlasti hoian sellel silma peal.
@Adam Ainus probleem on sellega, kui see vabastatakse. Ma pole leidnud midagi kuupäevaga kooskõlas olevat. Värskendan seda vastust lisateabega, kui selle leian.
#2
+2
ejazz
2015-09-13 11:21:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul oli hiljuti sama probleem ja lõpuks valisin Soundsticks III Harman Kardonilt. Nad näevad välja ja tunduvad ilusad. Sub on küll jalgadel, kuid annab tõesti tiheda heli.

Sain oma 100 euro (umbes 120 dollari) eest.

Sellel on järgmised omadused:

 • Hind umbes 99 € (vähemalt siin Hollandis)
 • 2.1 paigutus
 • Subwoofer koos: sõltumatu juhtimisega, 20+ vatti, 6-tollise välise draiveriga
 • Subwoofer jalgades.
 • Neli, 1 "täisspektri muundurit kanali kohta toide 10-vatise võimendiga ruumi täitmiseks heli jaoks
 • Puudutage helitugevuse ja vaigistuse juhtimist.
 • Nurgaga reguleeritavad satelliidid
 • Lihtne seadistamine, üks akord igast kõlarist subwoofer, minipistik sisend seadme ühendamiseks ja subwooferiga ühendatud toitesisaldus.
Olen kuulnud, et see on suurepärane süsteem, kuid välimus on minu jaoks lihtsalt liiga palju. Olen minimalistlik inimene.
Tere jazz! Seda vastust saaks paremaks muuta, kui saaksite loetleda mõned funktsioonid, mis teie tootel on. Muidu meeldivad mulle ka Soundstickid :)
Täname kommentaari eest! Lisasin postitusele mõned funktsioonid


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...