Küsimus:
Graafikakaart, mis toetab kolme monitori
Giwrgos Gkogkas
2015-09-16 17:22:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma tahan oma arvutis kasutada mitut kuvarit, kokku kolme.

Ma tahaksin teada, milline graafikakaart töötab:

  • 2 24 "täis- HD-monitorid
  • 1 21-tollised HD-ekraaniga monitorid

Kõik monitorid toetavad maksimaalset eraldusvõimet 1920x1080. Minu toetatud ühendused on 1 HDMI, 1 HDMI üle DVI ja VGA.

Pange tähele, et tulevikus võin uuendada 21-tollise monitori 24-tolliseks.

Milleks te arvutit kasutate? Enamik kolme väljundporti omavaid videokaarte suudavad monitore "käsitseda". Kuid kui plaanite teha intensiivseid asju (st mängida), võivad teil olla erinevad vajadused kui dokumente kirjutaval ja Interneti sirvival inimesel.
@Andy Enamasti kodeerimine ja tüüp. Kuid ma tahaksin, et mul oleks võimalus mõnda mängu mängida ilma väreluseta või muude probleemideta.
See oleks siis, kui soovite oma küsimust muuta ja täpsustada, milliseid mänge soovite mängida jne ... Paljud vanad graafikakaardid toetavad seda konfiguratsiooni programmeerimise, kuid mitte mängude osas.
Mis on teie hinnaklass, millist kaarti te praegu kasutate. Millist toiteallikat ja emaplaati te kasutate. Need üksused võivad mõjutada seda, millist kaarti teie süsteem toetab. :)
@GiwrgosGkogkas Milliseid mänge loodate mängida? Kui mõtlete lahinguväljal 4 ja Arma 3, siis soovitaksin hoopis teistsugust GPU-d kui siis Solitaire'i ja miinijahtijat.
Vabandust, ilmselt teile sellised vastused ei meeldi, seetõttu soovitan seda kommentaaris: miks te ei ostaks ühist integreeritud graafilise pesaga põhiplaati ega laiendaks seda ka tavalise 2-pealise videokaardiga ?
Sisuka vastuse andmiseks pole piisavalt teavet. Kas ehitate uut arvutit? Kui ei, siis peate meile ütlema, mida teie emaplaat toetab. Kas kavatsete käitada ainult Windowsi uusimat versiooni või on OS-i tugi oluline? Kas müra ja soojus on murettekitavad? Kui palju olete valmis maksma?
Muutke oma küsimust nii, et see hõlmaks teie eelarvet ja konkreetselt seda, mida teete kolme kuvariga. Kui mängite, määrake, milliseid mänge hakkate mängima ja kas need mängud toetavad mitut monitori konfiguratsiooni.
üks vastus:
#1
+6
Adam Wykes
2016-09-19 12:36:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kahjuks on väga vähe GPU-sid, mis suudavad 2 monitori kõrvalt midagi teha, ilma et oleks vaja kasutada DisplayPorti või mõne eksootilise kirjeldusega või muud aktiivset adapterit / jaoturit, ja seda tegevad kaardid on mõnevõrra haruldased ja sageli leitavad neid. Üks kaart, mis on minu arvates tavapäraselt suhteliselt odav (ja suudab endiselt hallata kolme FHD ekraani), on Sapphire 100322FLEX Radeon HD 6450 graafikakaart 1 GB ventilaatorita kaart. Sellele on lisatud Sapphire'i kolmas patenteeritud RAMDAC (nad nimetavad seda FleX-tehnoloogiaks), mis võimaldab kõiki kolme graafilist väljundit samaaegselt kasutada. Kuigi on tõsi, et sellel ei ole iseenesest VGA-porti, saab sellest hõlpsasti jagu, kui lisate kaasasoleva DVI-VGA-adapteri DVI-D-porti (millel on neli lisaaugu piki ristsuunas). / p>

Teine võimalus (ja sageli paljude inimeste jaoks parem variant) on kasutada mõne kuvari juhtimiseks GPU-d, kuid hoidke oma emaplaadi / protsessori graafikakiip lubatud, et saaksite mõnda neist videoväljunditest kasutada kolmanda (ja neljanda) ekraani juhtimiseks.

Täname, et osutasite sellele.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...