Küsimus:
64 / 128GB microSD-kaart, mis töötab koos Huawei Honor 7-ga
Nikusch
2015-09-12 04:47:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Otsin mõistliku hinnaga head ja kiiret 64 GB või 128 GB salvestusruumiga microSD-kaarti. Peab ühilduma Huawei Honor 7 nutitelefoniga.

Ma ei tea, mis see microSD-kaartide ostmisel oluline on, seega sooviksin saada nõu ja mõnda konkreetset mudelit, mis on head ja hea hinnaga. Kas teil on soovitusi?

Kaks vastused:
#1
+6
hhaslam11
2015-09-12 05:11:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Soovitan kasutada SanDisk MicroSD-kaarti. Need on tõenäoliselt üks populaarsemaid valikuid ja seda ka põhjusel. Need on väga usaldusväärsed ja mitte liiga kallid (eriti 64 GB; 128 GB on uuem tehnoloogia, nii et see maksab rohkem GB kohta). Olen aastaid kasutanud oma ja mul pole nendega kunagi probleeme olnud.

Võib olla ahvatlev osta tõeliselt odav kaubamärk brändilt / ettevõttelt, kellest keegi pole kunagi kuulnud, kuid ma ei soovita seda osta ebausaldusväärsete / tundmatute ettevõtete salvestusseadmed, sest minu kogemuse kohaselt kipuvad need põhjustama palju probleeme, enamasti andmete kadu.

Andmete kadu tähendab lihtsamalt öeldes võltsitud salvestusmahtu, nii et draiv teeskleb end olevat gajillions byte ja palju muud, ja kirjutab siis kõik, mida annate talle 2 MB suuruse salvestusruumi sees ...
#2
+4
Firepower0701
2015-09-12 06:39:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Micro SD-kaarte valmistavad mitmed suurepärased kaubamärgid, sealhulgas, kuid mitte ainult,

  • SanDisk
  • Lexar
  • Samsung
  • PNY
  • Kingston

Lugesin siit, et Samsung ja SanDisk teevad jõudluse poolest parimaid mikro-SD-kaarte , kuid erinevust pole eriti vaja uurida.

Realistlikult pakuvad need kõik teid hästi, nii et kui leiate MicroSD-kaardilt tõesti palju pakkumisi, siis minge lihtsalt selle poole. Siin on link Amazon MicroSD-kaartide lehele. Vaadake lihtsalt arvustusi.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...