Küsimus:
Automaatse söötmise võimalustega väikeettevõtte purustaja?
Andy
2015-09-13 23:48:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Väikeettevõte, mille heaks töötan, purustab palju paberit. Praegu on igal töötajal laua lähedal oma isiklik purustaja. Töötajad ja omanikud on kurtnud, et purustamine on aeganõudev. Nad peavad paberi - tavaliselt 3-4 lehte korraga - söötma hakkimismasinasse, ootama, kuni see lõpeb, ja siis korrata. Iga kord, kui hakkima hakatakse, on neil paberipakk palju suurem kui 3-4 lehte, nii et selle protsessi lõpuleviimine võtab aega.

Omanikud sooviksid üksikud purustajad ühe või kahe vastu välja vahetada. kontoripurustajad. Idee on selles, et kasutajad saavad 100-200 lehega virna söötesalve visata ja purustaja neelab need automaatselt alla. Purustamistsükli ajal ei pea kasutaja masinat istuma ja beebi istuma.

Nõuded:

  • Peaks saama korraga käsitseda 100 paberilehte
  • Peaks olema piisavalt suur prügikast, et koguda rohkem kui üks täis partii 100 tükeldatud paberit (nii ei pea järgmine kasutaja enne konteinerit tühjendama)
  • peaks paberit viilutama väikesed teemandid, mitte üksikud pikad paberilõigud
  • purustaja, et oleks võimalik paigaldada plastikust prügikott, kuid need tuleb ka hõlpsasti tühjendada, kui sellist kotti ei paigaldata
  • Peaks olema vastupidav. Töönädala jooksul hakitakse purustama vähemalt 4000 paberilehte
Hääletan selle küsimuse sulgemise teemavälisena, kuna see pole kuidagi seotud arvuti riistvara ega isegi elektroonikaga.
Mõeldes sellele, olete mõlemad õiged. Purustaja on tõesti automaatne ainult selles mõttes, et tuvastab paberi olemasolu. See on lihtne sisse / välja lülitatav masin. Hääletan sulgemiseks
üks vastus:
#1
+4
ArtOfCode
2015-09-14 00:42:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Rexeli automaatse söötmise mikrolõikeseeria tundub teile õige.

See on purustajate seeria, ulatudes 100M-st (mis võtab 100 lehte 80gsm juures) kuni 750M (mis võtab 750 lehte kiirusel 80gsm).

Teie nõudmistele vastavalt:

  • mis tahes seeriast saab 100 lehte käsitseda
  • ma ei saa ütle tegelikult, kui suured on prügikastid koormuse suhtes, kuid need näevad välja piisavalt suured, et võtta rohkem kui üks koormus
  • ei lõika teemante, vaid lõikab iga lehe "2000 2 x 15 mm suuruseks bitiks"
  • Tõenäoliselt võite kotti panna prügikasti ja purustaja paigaldada, et see paigas püsiks, kui see teie jaoks sobib
  • Rexel valmistab hea kvaliteediga kraami; nende veebisait ei ütle vastupidavuse statistikat, kuid ma kujutaksin ette, et need on üsna kõrged.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...