Küsimus:
Mis on hea Androidiga ühilduv Bluetooth-klaviatuur?
dwjohnston
2015-09-14 06:20:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on Galaxy märkus 4 ja mõnikord on tore, kui saan sellega korralikult tippida ja säästan sülearvuti kandmise vajadust.

Sooviksin Bluetooth-klaviatuuri, mida saaksin kaasas kanda (ei pea taskusse mahtuma, see võib kotti jääda).

Nõuded:

 • tundlik klaviatuur. St. valikuklahvid ei sobi.
 • täis / suur. Mul on suured käed ja ma pean suutma tüüpi puudutada.
 • See tähendab, et võimalikult väike. Tavaline töölaua klaviatuuri suurusega klaviatuur ei sobi.
 • Numpadi, F-klahve jne pole vaja. Lihtsalt tähed, numbririda, nihe, tühik ja sisestusklahv.
Neli vastused:
#1
+8
Firepower0701
2015-09-14 07:13:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Anker® üliõhuke Bluetooth-klaviatuur on väga väike, odav ja kerge Bluetooth-klaviatuur ning tundub, et see sobib teie vajadustele hästi. Sellel on täissuuruses võtmed ja jaemüük kell 16.00. Samuti on see nii must kui ka valge. Selle saate osta siit.

Teine veidi kallim variant on Jelly Comb Universal tagantvalgustatud klaviatuur . Selle jaehind on 20 dollarit, sellel on kõik samad funktsioonid nagu Anker® klaviatuuril ja see on taustvalgustusega. Juhuslikult on see klaviatuur ka nii valge kui ka must. Selle saate osta siit.

#2
+3
belford
2015-10-06 22:30:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

iClever klaviatuur näib teie nõudmistele vastavat.

Lisatakse numbririda. Androidiga kasutamiseks peate valima lihtsalt Fn + Q.

See on kerge (0,39 naela = ~ 176,9 grammi) ja kolmekordne muudab selle ideaalseks reisimiseks (suurus: 145mm x 95mm x 15mm).

Kokkuvõtteks:

 • kompaktne suurus
 • klaviatuuri vahe pole kitsas
 • alumiiniumist korpus
 • alumised kummijalad (libisemiskindlustamiseks)
 • bluetoothi ​​vahemik: 10 meetrit
 • iOS, Windows ja Androidi ühilduvus

Miinused:

 • tagasilükkenupu paigutus & (mainitud teises allpool lingitud ülevaates).

Vaadake ülevaadet siin ja siin:

Mul on mõned Bluetooth-klaviatuurid ja iClever Tri-Folding Magnetic klaviatuur on parim reisimiseks. See on kõige väiksem ja kompaktsem klaviatuur, mida olen näinud, säilitades samal ajal tavalise klaviatuuripaigutuse (umbes 11-tolline sülearvuti). Tagasilükkeklahv on minu eelistuste jaoks liiga väike, nii et sellega tuleb veidi harjuda. Peale selle on see klaviatuur on kõik, mida ma reisides soovin. Klaviatuuri vahe pole liiga kitsas. Selle pikkus on minu tollise 13-tollise sülearvutiga (minu peamine sülearvuti) võrreldes vaid tolli võrra väiksem. Klaviatuur saab lahti lihtsalt ja ainult siis, kui soovite. Magnetite ja hingedisaini tõttu ei juhtu seda juhuslikult. See tõmbub endasse, nii et reisimiseks on seda väga lihtne pakkida. Nendel võtmetel on hea tagasiside. On palju kiirklahve, mis aktiveeritakse tüüpilise Fn-klahviga (mis on täissuuruses ja sobivalt paigutatud, aitäh jumalale). Klaviatuuri sisse- / väljalülitamiseks või sünkroonimise lubamiseks pole väliseid lüliteid ega klahve (mis on suurepärane asi. BT sünkroonimise otsetee jaoks vajutate klahvi Fn ja tähte C). Niipea kui klaviatuuri lahti keerate, lülitub see sisse ja ühendatakse seotud seadmega. Minu seadmed leidsid klaviatuuri kohe ja olid kogu testimise ajal usaldusväärsed.

Arvustuste linkimise asemel proovige neid oma vastuses tsiteerida, et toetada teie argumenti selle kohta, miks see toode on parem.
See on lihtne toode ja ülevaade postitatakse videona. Muudan oma vastust, et lisada osa teisest arvustusest.
#3
+3
Journeyman Geek
2015-10-15 04:48:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma ei näe hinnavahemikku (ja selle veidi mõistlikku hinda), kuid microsoft universa1 kokkupandav klaviatuur vastab paljudele teie nõuetele.

enter image description here

 • tundlik klaviatuur. St. valikuklahvid ei sobi.

Selle tibude stiil ja samasugused lülitid nagu MS-i pinna kirjutamise klaviatuuril. Testitud on miniülevaade, mis viitab sellele, et sellel on korralik reisimine

 • Täis / suur. Mul on suured käed ja ma pean suutma puudutada tüüpi. 80% täissuuruses klahve, kuigi nende vahel on jagatud

 • See tähendab, et nii väike kui võimalik. Tavaline lauaarvuti klaviatuuri suurune klaviatuur ei sobi.

See on lame, kuid lai. See peaks kokku klappima üsna väikese suurusega.

 • Numpad, F-klahvid jne pole vajalikud. Lihtsalt tähed, numbririda, nihe, tühik ja sisestusklahv.

Jah, 10 võtmeta

Kas veel korralikku kraami?

 • See võib olla seotud mitme seadmega ning ühildub kahe suure telefonisüsteemi, Windowsi ja OS X-iga. Pole kindel, kas selle Linux ühildub

 • veekindel

 • BT 4.0 põhine, nii et te ei vajaks paljude paljude kaasaegsete seadmetega teist dongle.

  RRP on ~ 99usd, ehk võite testitud andmetel selle hankida ~ 70 usd eest.

See on lahe. See klappib! Kas seda murdmist keskel oleks raske tippida?
See sõltub tõesti. Ma kahtlustan, et see oleks väike õppimiskõver, kuid see on ainus viis seda teha. * Teine * klaviatuur, millele mõtlesin, on vaporware
OP ütles, et ta mahutab selle oma seljakotti ... Nii et see ei pea olema pisike, kuigi ma ei saa mainimata jätta, et kokkupandavad klaviatuurid on vinged ;-)
#4
  0
Rubydesic
2015-10-15 01:14:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See tundub tõesti lahe toode. Projitseerib laserklaviatuuri ja kasutab infrapuna abil sõrmede asukohta. Selle võiks tegelikult taskusse ära mahutada. Ainus probleem on hind, 90 dollarit, mis võib olla veidi üle teie hinnaskaala.

Saate osta siit.

enter image description hereSee küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...