Küsimus:
Kõrvaklapid avatud ruumi kontoris müra filtreerimiseks
palacsint
2015-09-17 00:52:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Otsin kõrvaklappe avatud ruumi kontorikeskkonnas, et filtreerida teiste inimeste müra (vestlemine, telefoniga rääkimine jne).

Nõuded:

  • Nad peaksid tavapärase kontorimüra tõhusalt välja filtreerima.
  • Filtreerimine peaks hästi töötama igasuguse muusikaga.
  • See on ideaalne, kui filtreerimine töötab isegi muusikat kuulamata (nagu kõrv)

Viimaste aastate jooksul olen kasutanud tavalisi kõrvaklappe, mis katavad mu kõrvad (Sennheiser HD 201), ja kõrvakanalitelefone (Sennheiser CX-300, CX-300 II). ). Olen leidnud, et kõrvasisesed telefonid on paremad, kuigi ma pole ka nendega rahul. Mõnikord tunnen, et vajalik helitugevus kahjustab pikas perspektiivis kuulmist, seetõttu otsin paremaid tooteid.

Ma kasutan Sennheiser HD 203-sid, mis minu arvates pole liiga halvad. Ma soovitaksin neid, kuid olete täpsustanud, et 201 ei tööta teie jaoks, mis tekitab minus kõhklust. Tasub ehk kaaluda.
@ArtOfCode: HD 203 tootespetsifikaadis aadressil sennheiser.com öeldakse, et see on suletud, samas kui HD 201 näitajad näivad peaaegu tühjad. Kui HD 201 on avatud, võib HD 203 olla parem.
Ma ei näe nende kahe vahel suuri erinevusi. 203 on veidi parema kvaliteediga, kuid kui see on müra vähendamine, siis kahtlen, kas selles on palju erinevusi.
Mis on teie eelarve?
üks vastus:
#1
+3
derobert
2015-09-17 21:48:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kasutan isiklikult Etymotic HF5 ja olen varem kasutanud odavamat ER-6i (kuigi arvan, et nad asendasid selle MC5-ga). Etymotics on kõrvakanalitelefonid ja toimivad kõrvatroppidena, andes helitaseme 35 dB vähenduse.

Samuti mängivad nad muusikat tõesti hästi, isegi üsna madalal tasemel köited. See 35dB müraisolatsioon aitab kaugel kuulamise võimaldamisel madalal helitugevusel - saate kuulata piisavalt madalal tasemel, et vaikselt endale ümisedes (mida ei blokeerinud kõrvatropid, sest seda vibratsiooni ei kandu õhu kaudu) uputab muusika.

Üks näpunäide: juhe kannab vibratsiooni nagu hull. Pole suur probleem toolil istudes, kuid selle liigutamine on küll. Oluliselt paranenud on see, kui lasete juhtmel kõrvaklappidest väljuda kõrva alumise osa suunas, keerates seejärel juhtme üle kõrva ülaosa - see peatab peaaegu kõik vibratsioonimürad.

BTW: On ka odavamaid kõrvaklappe sarnane stiil. Pole neid kasutanud, nii et ma ei saa nende eest garantiid anda.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...