Küsimus:
Hea kõrvaklappide kvaliteedi ja mugavusega USB-peakomplekt?
enderland
2015-09-17 04:19:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen mitu tundi päevas peakomplektis. Tööl kuulan ka palju muusikat.

Praegu kuulan Sennheiser HD 380 kõrvaklappe. Minu peakomplekt on suhteliselt madala kvaliteediga.

Sooviksin hea kvaliteediga peakomplekti, millel on võrreldav helikvaliteet ja mugavus.

Minu kriteeriumid:

 • Minu praeguste Sennheiseri kõrvaklappidega võrreldav helikvaliteet
 • Eelistatult täielikult üle kõrva (ümbritseva müra vähendamiseks)
 • USB-ühendus (vastuvõetav ka 3,5 mm helisisendiga) li>
Mis hinnapunkti vaatate?
@NickWinans Ma ei pannud hinnavahemikku, sest ma ei tea oma hinnaskaala. Minu sennheiser oli 150 dollarit, seega kindlasti vähem kui need, kuid mul pole väga konkreetset vahemikku.
Neli vastused:
#1
+8
Adam
2015-09-17 06:07:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ostsin hiljuti mängude ja muusika jaoks peakomplekti Logitech G930 (100 dollarit) ja võin ausalt öelda, et see on parim peakomplekt, mida ma kunagi kasutanud olen.

 • Circumaural ja sobib kõrva kujuga (see pole ümmargune nagu enamik peakomplekte - see tekitab tund või kaks pärast kandmist palju ebamugavusi)
 • Dolby 7.1 ruumiline heli, mis kõlab peaaegu sama hästi kui istudes ruumis, mida ümbritseb 7.1 seadistus
 • USB-ühendus 1
 • programmeeritavad klahvid ja helitugevus otse peakomplektis, mille saab seada tegema kõike, mida võiksite kunagi teha taha (Windowsiga suhtlemiseks lubatust kaugemal, vaata seda SU postitust)
 • ülimugavad kõrvapadjad ja peapael - peapael on poolmälu vaht ja kõrvapadjad on lihtsalt vaht
 • Mikrofon, mis klappib üles ja alla - summutub automaatselt kokkuklapituna (üks parimatest omadustest IMO)
 • Kaaslane Logitechi tarkvara võimaldab reguleerida individuaalseid EQ sagedusi, kanalite helitugevust ja kõnelemise maht
 • Ja muidugi an suurepärane helivahemik: 20Hz-20KHz ja 30 oomi

1 G930-l on alus, mis ühendatakse arvutiga USB kaudu ja peakomplekti, mikro USB tuleb alusest välja (korralik pikkus). Peakomplekti toimimiseks saab juhtmeta USB-vastuvõtja ühendada aluse ülaossa või otse arvutisse. See on kummaline seadistus, kuid see töötab. Vaadake piltide kohta üksikasju.

Selle peakomplekti head omadused kaaluvad ühenduse asja suuresti üles. Pärast seadistamist ei märka seda.

Lihtsalt uudishimulik, kas olete kasutanud seadet [G430] (http://gaming.logitech.com/en-us/product/g430-7-1-surround-sound-gaming-headset)? Olen oma omadega ülimalt rahul ja mõtlesin lihtsalt, mis vahe neil kahel on. 430-l pole peakomplekti klahve, kuid kõik muu, mida loete, kõlab sarnaselt 430-ga.
@Andy G930 helitugevus ja vaigistus on peakomplektis sissepoole asetatud, kõrvapadjad on võrgusilma asemel kaetud ploomiga (mõlemad on võrdselt suurepärased), see on traadita ja mikrofon summutatakse kokkuklapituna (olen selles üsna kindel) on ainult G930, parandage mind, kui ma eksin). Nii et pole palju erinevusi. Peamiselt just inimestele, kes eelistavad traadita ühendust.
430 ei vaikne automaatselt, kui mikrofon on üles keeratud. See on funktsioon, mida ma siiani ei teadnud.
@Andy See on päris vinge. Kasutan seda kogu aeg koos vaigistamisnupuga. Kui teil on kõik nupud ja helitugevus õiged, on juhtme juhtimisseadmete püüdmiseks vaja palju paremat.
Mul on ka see. Kokkupandav vaigistus koos programmeeritavate klahvidega, mida on väga lihtne muuta, on tohutu mugavus, ma ei eeldanud, et helikvaliteet oleks nii suurepärane. Ma armastan klassikalist muusikat ja need toovad _sulge_ samasse sügavusse kui mu palju kallim [kaubamärgi redigeeritud] eelvõimendiga paar. Need on toredad komplektid, mida saab kasutada igapäevaseks kasutamiseks, kui te _ ei taha_ kuulda seda täpset hetke, kui nurgike kitarrikeeli lüües pisikest kriuksub. Samuti on vahemik tegelikult parem kui reklaamitud.
Soovitaksin ka [G35] (http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16826104281&ignorebbr=1&cm_re=g35-_-26-104-281-_-Product) (juhtmega versioon) need). Sellel on 10 jalga vastupidav kaabel. Ainus miinus on see, et kõrvatükkide õhuke kate koorub. See on umbes 3-4-aastane.
#2
+7
Andy
2015-09-17 09:09:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Soovitan Aadama vastuse väikevenda: Logitech G430.

Logitech G430

Tavahind on umbes 75 dollarit.

 • See sobib kogu kõrva (ja pole ümmargune). Ma võin seda kanda tundide kaupa, ilma ebamugavustundeta.
 • 7.1 ruumiline heli. See töötab väga hästi nii mängudes kui ka filmides.
 • müra summutav mikrofon. Mängude meeskonnakaaslased mainisid, et selgus on väga hea (ja olid tänulikud, kui hakkasin seda peakomplekti kasutama võrreldes oma eelmise odava peakomplektiga).
 • Kõrvatopsid klappivad lamedaks, nii et saate selle lamedale laud.
 • USB-ühendus kaabli juhtnuppudega helitugevuse reguleerimiseks ja mikrofoni vaigistamiseks. See on juhtmega peakomplekt, kuid kaabel on 7,5 jalga pikk. See pikkus on minu jaoks olnud hea. Peakomplektil on tegelikult 3,5 mm ühendused, mis ühendatakse USB-võtmega, kui soovite seda teed minna. 3.5mm to USB dongle

Lõpuks sain oma komplekti QuakeCon 2014 ja teil on kena oranž polster võrreldes sinisega, mille saate jaemüügist.

QuakeCon 2014 G430

#3
+5
Juan Carlos Coto
2015-09-18 08:44:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võiksite kaaluda lihtsalt mikrofoni lisamist oma seadistusse (s.t. "teisendada" kõrvaklapid peakomplektiks), näiteks see Zalmani läppmikrofon. See on see, mida ostsin oma Sennheiser HD558-ga suurepäraseks kasutamiseks ja see maksab umbes 9 dollarit.

External Zalman lapel microphone

Võite ka osta USB-helisüsteem, nagu see Creative X-Fi väline eelvõimendi ja helisüsteem, mille saate umbes 90 dollari eest. Ma ei ole audiofiil (kuigi mulle meeldib hea heli) ja ma ei arva, et see oleks audiofiili kvaliteet - aga kui teil on hea heli ilma audiofiilita, on see ilmselt hea seadistus. Tagurpidi on see, et te ei pea oma praeguseid kõrvaklappe vahetama ja saate mu tagasihoidlikul arvamusel parema heli kui muud süsteemid.

Creative X-Fi sound console


Edu otsingute tegemisel ja nautige!

Mul on ka väline võimendi, mida ma juba kõrvaklappidega kasutan, see tundub huvitav idee lihtsalt lihtsa mikrofoni hankimiseks! Ma pole kunagi mõelnud seda teha.
Jah. Vaatasin mõnda aega ringi, et saada hea kvaliteediga peakomplekt, mis asendaks mul vana Creative komplekti, ja leidsin mõned foorumid (unustage, kas see oli Head-Fi), kus nad seda mainisid. Siis sain mõned head kõrvaklapid ja voila! vinge "peakomplekt". Teil võib olla vaja jaoturit, kui teie helipesa on üks nendest sisse / välja lülitatavatest mikrofonidest + kõrvaklappidest (nagu mul sülearvutis), FYI. Neid on võrgus üsna lihtne leida.
#4
+5
kasperd
2015-09-18 14:54:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on Logitech G930 peakomplekt, millega olen üsna rahul.

Plusspool:

 • hea kvaliteediga kõlarid
 • head kvaliteetne mikrofon
 • hea traadita leviala
 • peakomplekti mikrofoni summutamisnupp
 • mikrofon summutub automaatselt kokkuklapituna
 • on praktilise alusega pikk traat laadimiseks parema kvaliteediga pistikuga kui enamik teisi mikro-USB laadijaid.

Negatiivsel küljel:

 • kui mikrofon midagi puudutab, müra jõuab tagasi kõlarite kaudu. (Isegi kui mikrofon on vaigistatud.)
 • Kui liigute ajutiselt traadita levialast välja, kui mikrofon on vaigistatud, siis vaigistatakse see, kui liigute tagasi levialasse.
 • Kuulete tüütu müra, kui viibite lihtsalt traadita leviala piiril.
 • Minu esimese G930 mikrofon läks katki umbes aasta pärast. (Kuid olin oma kogemusega piisavalt rahul, et kasutasin garantii alusel saadud tagasimakset uue G930 ostmiseks.)

Kõlarid katavad kõrvad ära ja hoiavad suurema osa eemal ümbritsev müra, nagu te küsite. Ümbritseva müra eemale hoidmine võib olenevalt olukorrast olla pluss või miinus, näiteks võiksite kuulda telefoni või uksekella.

http://hardwarerecs.stackexchange.com/a/292/6 ?
@enderland Selles mainitakse küll sama peakomplekti, kuid selles pole loetletud kõiki eeliseid ja puudusi, mida pean selle peakomplekti kohta asjakohaseks mainida.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...