Küsimus:
Ilmastikukindel IP-kaamera pikkade vahemaade jaoks
user137
2015-09-10 02:30:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Otsin 24/7 jälgimiseks tööstuspiirkondades ilmastikukindlat (või ainult veekindlat) IP-kaamerat, mis suudaks läbida pikki vahemaid, näiteks 500 meetrit või rohkem. Olen otsinud populaarsete kaubamärkide hulgast, kuid ühelgi neist ei olnud seda spetsifikatsiooni. enamus leitud kaameraobjektiivi suurusi on:

  • 3,6 mm → 15 meetrit
  • 6 mm → 20 meetrit
  • 8 mm → 26 meetrit
  • 12mm → 40 meetrit
  • 16mm → 60 meetrit

Ainus oluline IP-kaamera tehniline kirjeldus on hea videokvaliteet ja sirge katvus vähemalt 500 meetrit , nii et pole vahet, kas see kasutab mehaanilist või digitaalset suumi, kuid kindlasti peab see olema PTZ (Pan, Tilt, Zoom) kaamera. Aitäh!

UPDATE: kaamera videokvaliteet peab olema HD ja 10 pikslit tolli kohta.

Vaatlus: 500 meetri kauguselt ei saa te ühtegi detaili ühestki suumimata kaamerast. Saadud filmimaterjali ei saaks kriminaalmenetluses lubada, välja arvatud tõendamaks, et * keegi sisse murdis.
Ma ei saa aru küsimusest: mida mõtlete distantsi "läbimiseks"? Kas räägite millegi kujutamisest etteantud kaugusel minimaalse eraldusvõimega sellel kaugusel? Kui jah, siis peate võrrandisse lisama nii fookuskauguse * kui ka * anduri eraldusvõime.
@ArtOfCode Jah, ma tean, ma ei otsinud ka suumimata kaamerat. Otsin kaamerat, mis kasutaks nii mehaanilist kui ka digitaalset suumi, et pakkuda reaalajas selgeid videomaterjale.
@feetwet Mida ma mõtlen 500 meetri katvuskauguse all, on täpselt see, mida kaameratootjad oma kaamera detailide kohta täpsustavad.
Kuid teie küsimus ütleb, et ükski populaarne kaubamärk ei paku seda spetsifikatsiooni. Ja ma ei saa aru, kuidas saate seost fookuskauguse ja kauguse vahel ilma resolutsiooni spetsifikatsiooni seostamata.
@feetwet "mitte ükski populaarne kaubamärk" minu arvates. võib-olla minu arvates koosnevad populaarsed kaubamärgid ainult TP-linkist ja D-linkist. ja resolutsiooni kohta tahaksin pigem kaamera tootjat usaldada ja võtta sõna nende kaamera kauguse katvuse kohta. nii et kui kaamera spetsifikatsioonilehel on öeldud, et see katab 400 meetrit, siis piisab, sest see tähendab, et saate sellel kaugusel mõistliku eraldusvõime.
Võib-olla ükski populaarne kaubamärk ei tee seda, sest see oleks eksitav. Näiteks mida peate "mõistlikuks" eraldusvõimeks kaugel? Piisavalt, et näha sõiduki olemasolu? Või piisavalt, et lugeda selle numbrimärki nurga alt? See pole väike arutelupunkt: objektiivi ja sensori ühtlase suuruse hoidmine, sensori kõrgem eraldusvõime ja kvaliteet võivad pakkuda tohutult erinevat suumipotentsiaali.
@feetwet Olgu, nii et teie öeldu põhjal ei saa me usaldada seda, mida tootjad oma toodete kohta ütlevad. Ma isiklikult ei saa iga toodet sobiva leidmiseks ükshaaval testida, nii nagu ma varem ütlesin, otsin kaamera spetsifikatsioonide lehelt lihtsalt kindlaksmääratud leviala. igatahes, kui ma ütleksin teile, et otsin ainult IP-kaamerat, mis suudaks 500 meetri kaugusel autosilte ära tunda, siis kuidas te seda tüüpi kaamerat otsiksite ja mulle soovitaksite?
Noh, mida * ütlevad tootjad, kui nad väidavad, et "katvus on kaugel?" Kui nad seda ei määratle, võib see midagi tähendada. Kauguse eraldusvõimet on lihtne arvutada, kui teate vaatenurka ja pildi eraldusvõimet: kõrgus * Y * "kaetud" kaugusel * X *: * Y * = * X * tan (* vaatenurk *) . Pildi kõrguse eraldusvõime on * H * pikslit. Nii et võtke * H * / * Y * ja otsustage, kas see on see, mida soovite. (Numbrimärgi * I * lugemiseks oleks tõenäoliselt vaja, et see suhe oleks vähemalt 10 pikslit tolli kohta.)
@feetwet Ma pole vaatenurgas kindel, kuid videomaterjal võib olla HD-kvaliteediga. 10 pikslit tolli kohta? okei. mingeid ettepanekuid?
Tooteettepanekuid pole, kuid soovitaksin teil neid kommentaare kaasates küsimust muuta, et * keegi saaks anda hea vastuse.
Teie muudatuse põhjal ei ole te minu nõuete selgitusest aru saanud. Postitan vastuse, mis teid tõenäoliselt aitab.
Kaks vastused:
#1
+2
Adam
2015-09-11 01:52:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink
  1. AvertX 30X HD pakub peaaegu kõike, mida otsite, kuid see katab ainult ~ 105m. See kaubamärk ei määra oma veebisaidil optilist või digitaalset suumi, mis muudab asja keeruliseks.

  2. 3S N5012 on palju väga atraktiivseid funktsioone. Täpsemalt võib 94-kordne fookuskaugus koos 12-kordse digitaalse suumiga pakkuda pikki vaatamiskaugusi. See võib ulatuda ligemale 500 meetrini, kuid digitaalne suum mõjutab tõsiselt video kvaliteeti, nii et see on teie kõne.

Värskendan seda, kui leian rohkem võimalusi.

Tänu, 3S N5012 on seni parim, objektiivimoodul sobib ka digitaalse suumi jaoks. Leian viisi, kuidas ka hinnad kätte saada.
3S N5012 vastab nõudele 10 nominaalset pikslit tolli kohta 500 meetri kõrgusel, kuid ei tee tegelikult seda, mida OP nõuab. [See] (http://imgur.com/jzf56Tq) näeb auto välja 500 meetri kaugusel. Jah, kuue tolli kõrge numbrimärk on taotletud 60 pikslit pikk, kuid te ei saa kuidagi seda tegelikult lugeda.
@Mark Seetõttu lisasin selle osa digitaalsest suumist, mis tõsiselt mõjutab videokvaliteeti. Olen 90% kindel, et pole ühtegi mõistliku hinnasildiga IP-kaamerat, mis suudaks 500m (igal juhul) katta ilma digitaalset suumi kasutamata.
See on nii imelik. digitaalne suumimine ei tohiks kvaliteeti nii palju vähendada. kas IP-kaamerate digitaalne suumimine on sama telefonides, kompaktkaamerates jne? sest need ei alanda kvaliteeti nii palju. (nt. kompaktses kaameras, kui kasutate digitaalset suumi, ei vähene kvaliteet palju, kuid kaamera muutub vibratsiooni suhtes nii tundlikuks.) see pilt sellest IP-kaamerast 500 m kaugusel on ebanormaalne ja ütleb meile selgelt, et kaamera ei toeta 500 m sisse niikuinii. ja sa ütlesid, et sellise IP-kaamera leidmine on väga haruldane, kas tavalistest valvekaameratest on seda lihtsam leida?
@Saeed Pean ütlema, et see on mis tahes IP- või valvekaameras üliharuldane või isegi olematu. Esiteks ei tähenda optilise suumi number (nt 3x või 4x) tegelikult midagi. See on lihtsalt maksimaalne fookuskaugus jagatud minimaalse fookuskaugusega (nt 18-55mm = 3x). Nüüd võtab digitaalne suum video ja suurendab seda, selle asemel et objektiivi optiliselt sisse suumida. Kui olete kunagi suuminud pilti ja see muutub äärmiselt piksliliseks, siis just see on digitaalne suum. See on sama asi mis tahes seadmes.
@Adam, mis on need kaks toodet, mida soovitasite?
@Saeed Need on parimad, mida võin teie vajaduste põhjal leida. Pidage meeles, et tehniliselt jõuavad need 500 meetrini, kuid mitte eriti hea kvaliteediga. Hea kaamera leidmiseks peate oma standardeid natuke alandama.
#2
+2
feetwet
2015-09-12 18:04:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Teie nõue - osata numbrimärke lugeda 500 meetri kaugusel - on kommertstehnoloogia väliste piiride ületamine. Räägite kaamerast, mis maksab tuhandeid dollareid ja võib olla eritellimusel valmistatud toode.

Seetõttu peate otse ühendust võtma kõrgema klassi kaameratootjatega, et arutada, kas olemasolevad tooted vastavad teie nõuetele või mida nad selle ehitamiseks küsiksid.

Teise võimalusena võite selle häkkida koos, kasutades "kinnitatud" kõrgema klassi tarbija digikaamerat ja veekindla korpusega objektiivi. Kuid see läheb ikkagi maksma 4 numbrit kaamera kohta.

Aitäh, aga see on liiga suur töö ja ma ei hakka seda oma vajaduste jaoks tegema. Lisasin oma küsimusse lihtsalt teavet video kvaliteedi kohta, kuna ma ei saanud numbrimärke lugeda.
@Saeed - probleem on selles, et te ei määratlenud otsitavat eraldusvõimet / kvaliteeti / katvust selgelt. Küsimuste kommentaaride arutelus selgitasin, et 10 px / tolli * sihtkaugusel * oleks mõistlik miinimum numbrimärkide * lugemiseks sellel kaugusel *. Te küsite "katvust" kuni 500 m. Mida soovite 500 m kaugusel lahendada? Sest tehniliselt "katab" ühe piksli kaamera silmapiirini, kuid see ei paku * kasulikku * katvust.
Ma tean, et kuna sellist täpsete detailidega kaamerat on raske leida, ütlesin, et olen rahul sellega, mida kaamera tootjale selle kaamera kohta öeldakse, eeldan, et kui nad ütlevad, et kaamera toetab kindlat kaugust, mis oleks tähendab, et see tagab mõistliku videokvaliteedi sellel kaugusel, mitte tingimata, et see võimaldab numbrimärke lugeda. Oleks hea, kui kaamera jaoks oleks ka mõni demovideo.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...