Küsimus:
Mini-arvuti kahe- / neljatuumalise protsessoriga Mac mini-alternatiivina
kenorb
2015-09-13 19:17:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Otsin üsna sarnase suurusega (~ 5x20x20cm) mini-arvutit, mis suudaks edestada Mini Maci. Suurus pole tähtis, kui see pole liiga raske ega suur ning seda saab hõlpsasti igapäevaselt kotis kodu ja töö vahel teisaldada ning seda on lihtne kasutada (lihtne disain, mitte liiga palju kaableid kasutades).

See võib olla odavam, kuid keskendun üldisele jõudlusele LAMP-i arendustöö tegemiseks. Praegu kasutan Retina MacBook Prot, mis kukub põhimõtteliselt üsna tihti kokku, kui korraga jookseb liiga palju asju. Nii et ma kontrollin põhimõtteliselt, millised on turul olevad alternatiivid.

Nii et see peaks põhimõtteliselt vastama põhikriteeriumidele:

  • protsessori kell: vähemalt 2,0 GHz tuuma kohta ( minimaalne kahetuumaline / neljatuumaline),
  • vähemalt 1TB (kui see pole SSD) mälutoetus,
  • mälu vähemalt 8GB RAM DDR3,
  • HDMI või sarnane vähemalt 2 välise kuvari ühendamiseks,
  • HD-graafika: pole oluline, kuna see ei tööta mõne video esitamise ajal aeglaselt,
  • standardfunktsioonid: Wi-Fi, USB, jne.

Olen siiani leidnud Intel NUC Barebones Mini PC, kuid sellel on ainult 1,3 GHz tuuma kohta (kahetuumaline), kuna enamik mini Arvuti, mille olen leidnud.

Kas turul on Mini PC-koletisi?

Olete leidnud ühe nõrgemast NUC-st. [See] (https://www-ssl.intel.com/content/www/us/en/nuc/nuc-kit-nuc5i7ryh.html) on Broadwell 3,1 GHz kahetuumalise protsessoriga tippklassi mudel.
Kui teid huvitab protsessor, millel on töölauaprotsessor, võib Gigabyte BRIX olla just teile: http://www.gigabyte.com/products/list.aspx?s=47&ck=104&p=367&v=3
Kui olete valmis veidi ootama, on see asi tõenäoliselt üks asi, mis on mõeldud: http://arstechnica.com/gadgets/2016/03/intels-high-end-quad-core-nuc-ships-in-may-for-650/ rediculourly võimas variant
Kaks vastused:
#1
+8
timuzhti
2015-10-28 11:02:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Soovitan Gigabyte BRIX-i, täpsemalt mudelit i5 4570R, 2,7-3,2 GHz neljatuumalist i5. IGP on Iris Pro 5200, 128 MB L4 vahemäluga.

RAM-i jaoks soovitaksin 1866 MT / s 2x8 GB komplekti, lihtsalt natuke lisakiirus. See on umbes 20 dollarit rohkem kui 1600 MT / s komplekt, nii et kui soovite natuke raha kokku hoida, ei tohiks see liiga palju olla. Hind on Amazonil 94 dollarit või neweggil 81 dollarit.

BRIX võtab kasutusele 2,5 "SATA III HDD, 1 TB mahutavusega seade tooks teile tagasi umbes 73 dollarit. Samuti on olemas mSATA pesa, mis võimaldab teil lisada SSD-d, keskmise vahemikuga 250 GB versioon maksab umbes 108 dollarit.

Teil on vaja ka operatsioonisüsteemi, kuigi eeldan, et plaanite kasutate Linuxi?

Koguhind on veidi alla 700 USD.

Mis funktsioone see asi omab?

Protsessor on töölaua osa, millel on 65 W TDP, mis tähendab, et see töötab tõenäoliselt rohkem kui võimsusega piiratud mobiilsed analoogid. Samuti on sellel 4 südamikku ja Iris Pro graafika, mis muudab ka GPU üsna reageerivaks.

Arvutil on 4 USB 3.0 porti , 1 mini DisplayPort ja 1 HDMI-port kokku 2 välise monitori pordi jaoks. Seal on Gigabit Ethernet, kõrvaklappide port, 802.11 a / b / g / n / ac Wifi ja Bluetooth 4.0.

Võib kinnitada, et BRIX on vinge PC-liin. Mul on i7 versioon ja see on vinge. Tavakasutuses väga üsna. Võib haarata (mängimine, ümberkodeerimine) natuke valjemaks. Kindlasti läheksin selle variandiga.
#2
+3
Journeyman Geek
2016-03-18 05:37:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on praegu koduserverina asrock beebox ja see on muljet avaldanud - see on mõistlik tasakaal enamiku tegurite vahel, mis mulle väikeses koduserveris käepäraseks leiaksid.

Selle pisike , väiksem kui mis tahes suurusega brix, ja kuigi see on "vähem võimas" N3150 braswell-protsessor, on see arvatavasti LAMP-i hostimiseks palju ( Olen seda teinud vähem ja käitan selles KVM-iga VM-e - isegi Windowsi täieliku installi korral).

Valisin kogu süsteemi operatsioonisüsteemiga (mis annab teile 32 gb mmc koos installitud akendega) ) - Olen installinud Linuxi 1tb hdd-le, kuid pole mingit põhjust, miks te ei saaks seda kasutada draiviks või isegi vahetamiseks. Võite lisada ka msata ja 2,5-tollise draivi ning teoreetiliselt asendada m.2 wifi-kaart sobiva m.2 SSD-ga. Seal on väga vähe võimalusi, mis annavad teile nii väikese vormiteguriga salvestusvalikute jaoks nii palju paindlikkust.

See pole veel kõik - sellel on 3 USB 3.0 pesa ja korralik type c port. Sellel on DP ja 2x HDMI ning olen testinud HDMI porte 4K30 juures. Pean testima DP-d, kuid olen natuke laisk.

Veel üks ainulaadne omadus on see, et saate selle laadida kahe mälupesaga - mul on 2x4 GB ram, kuid võite minna kuni 16gb

Selle pilkupüüdvalt väike, vähese energiatarbega ja üsna odava hinnaga. Ainus koht, kus see võib alla jääda, on protsessori kiirus - selle baaskellakiirus on madal (1,6ghz) ja see jõuab vastavalt vajadusele 2,08-ni. Selle mitte tegelikult nii võimas kui mac mini, kuid see on enamiku tööde jaoks piisavalt hea. Käitan täieliku töölauakeskkonna (KDE) + kuni 2 virtuaalset masinat, millel pole erilisi probleeme.

~ 170 USA dollarit Amazon + ramile ja maitse järgi ladustamiseks, nii et see ei lõhu ka panka.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...