Küsimus:
Personaalarvuti UPS
Septian Primadewa
2015-09-10 06:15:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kaalun oma arvutile uue UPS-i ostmist. Loodan, et uus UPS suudab veel toitu hoida umbes 15–30 minutit, nii et mu arvuti saaks korralikult välja lülituda. Sellel peaks olema ka ülepingekaitse. Minu arvutiga oli kaasas Corsair 600W PSU ja ma kasutan 24 "BENQ monitori.

Kas ICA UPS CE600 kas need kriteeriumid vastavad?

Eeldatavalt on tasu tasu? Aga automatiseeritud väljalülitamise päästik (st USB-ühendusega UPS)? Samuti, kui soovite tõesti käitusaega täpsustada, peate lisama arvuti kohta lisateavet: nt pöörlevate draivide arv, protsessori võimsus ja kõik suure võimsusega graafikakaardid.
üks vastus:
#1
+12
skipleam
2015-09-10 19:12:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kõigepealt peaksite välja selgitama, milline on teie tegelik energiatarve. 600W PSU tõmbab 600W ainult siis, kui riistvara seda vajab. Kill-A-Watt või muu sarnase monitori saate vahemikus 15 USD. Korraliku palliväljaku numbri saate ka veebikalkulaatoritelt 1, 2, 3. Ärge unustage, et lisate oma monitori.

Teie lingitud UPS varustab ainult 300 W. See annab varundamise ajaks 10 minutit ja ma pean eeldama, et see on täisvõimsusel (300 W), kuna ma ei näe akul ühtegi muud statistikat. Niisiis, ei, see tõenäoliselt ei vasta teie vajadustele.

Idee saamiseks võiksite vaadata UPSi APC või CyberPower valijaid. sellest, mis sobiks teie vajaduste ja hinnaskaalaga.

UPSi suuruse määramiseks on vaja Volt-Amp joonistust, mitte vattide arvu (Kill-A-Watt suudab ka mõõta). PFC-ga toiteallikatel on tavaliselt ühesugused VA- ja vattnumbrid, kuid peate siiski kontrollima.
@Mark True. Ühendatud UPS on hinnatud 600VA / 300W, kuid tundub, et sellel on PFC. Miks see nii oleks või jäin millestki ilma? Olen harrastaja, mitte professionaal, nii et mul on tõeliselt uudishimu oma teadmist laiendada. Soovitage julgelt muudatust.
Noh, vajate nii vatti kui ka volt-amprit. Kumbagi ei saa ületada.
@amon41amarth PFC on korrigeerida [võimsustegur] (https://et.wikipedia.org/wiki/Power_factor), mis on vatti ja amprite suhe. PFC-toiteallika võimsustegur peaks olema 1 lähedal, see tähendab, et vatt ja volt-ampr peaksid olema ligikaudu võrdsed. Kui UPS-il on PFC-toiteallikas, tähendab see lihtsalt seda, et UPSi enda voolutarvel (mitte ühendatud koormusel) on W≈V-A.
@derobert Seal on pirn. Minu aju asendas Marki kommentaaris UPSi sellega, mis tegelikult oli arvuti toiteallikas. Täname lisatud info eest.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...