Küsimus:
Kas on monitori või muundurit, mida saaksin ühel ekraanil vaadata 4 videoväljundit?
totymedli
2015-09-10 01:57:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on palju videoväljundeid, mida tahaksin samaaegselt juhtmonitoriga üle vaadata, kuid ma ei soovi monitori osta iga video enda jaoks. Niisiis otsin sarnast lahendust, mida näeme valvesüsteemides, kus monitor on ühendatud DVR-seadmega, mis töötleb mitut kaamerapilti, ja näeme neid mingisuguses ruudustikus.

DVR monitor

Kas sellist seadet on tavaliste VGA või HDMI väljundite jaoks? Pole tähtis, kas see on monitori sisse ehitatud või on sellel näiteks 4 või enam ühe väljundiga sisendit, mille saan monitoriga ühendada. Oleks tore, kui väljundi paigutuse saaks konfigureerida erinevatele kujundusstiilidele nagu alloleval pildil, kuid see pole nõue.

Multiple video output layout styles

Kui eesmärk on luua demo, võib sellest olla abi [SO link] (http://stackoverflow.com/questions/14638038/combining-videos-in-opencv-and-qt)!
Eelarve? Läbilaskevõime?
@Gilles pole oluline.
Mis tüüpi DVR-i kasutate? Kas sellel on võimalik käitada kolmanda osapoole tarkvara, kas sellel on võimalus ka keskne platvorm?
@Gram Ma ei öelnud, et mul on DVR. See oli lihtsalt näide sellest, millist paigutust ma otsin. Ma oleksin üllatunud, kui DVR-seade oleks selliseks kasutamiseks ette valmistatud. DVR sisendid ei ole tavaliselt HDMI / VGA. Isegi sel juhul ei oleks see mõeldud kasutamiseks ja ma maksaksin ka muude funktsioonide eest, mis pole seotud sellega, mida ma otsin.
Kolm vastused:
#1
+6
Gram
2015-09-17 04:03:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on mõned potentsiaalsed võimalused, millest võib abi olla.

1. võimalus: vahepealse riistvaralahenduse kasutamine

Üks võimalus oleks Ekraanid toode, mis asub ekraani enda ja teie sisendite vahel. See on praegu Kickstarteris, kuid võimaldab teil kohandada palju sisendeid, käivitades oma sisemise tarkvara . Minu arvates on veel üks võimalus, mis on Cadent .

Variant 2: tarkvara jagamine allika juures pildi jagamiseks

Odavaim variant oleks kasutada hostis tarkvara , et seda teie eest teha, kuid arvan, et see ei pruugi olla valik põhineb olemasoleva sisu allikal (kaamera või DVR-keskseade).

Valik 3: rohkem kui kahe riistvarasisendiga ekraani otsimine

Praegu lubab enamik kuvareid / või telereid, mis võimaldavad mitut samaaegset sisendit, ainult kahte sisendit ja on näiteks kallis hinnaskaalas. Näiteks on mul olemas (nii odav kui 4k leidsin) Samsung LU28D590DS . Sellel on kaks HDMI-sisendit, mida saab korraga käivitada. Kuid kui 4k muutub peavooluks, võib samaaegsete sisendite jaoks olla rohkem võimalusi.

Edit1: @Aditya Somani leidis nelja sisendiga

Edit2: @Nathan Osman leidis ka ekraan, mis peaks töötama.


Märkuses võib DVI-kaabli muuta odava adapteri abil HDMI-ks. Samuti eksisteerivad Displayporti adapterid, kuid need sõltuvad signaali allikast veidi rohkem või vajavad aktiivset signaaliprotsessorit.

Siin on monitorile 3 vastav valik: http://accessories.us.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=us&cs=04&l=et&sku=210-AHSQ
#2
+6
Aditya Somani
2015-09-18 00:07:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma kasutan praegu LG 29UM67, mis on 21: 9 monitor, mis toetab teie räägitavaid funktsioone. Ma suutsin selle Amazonist hankida umbes 350USD eest ja see toetab korraga kuni 4 sisendit, kas erinevate sisenditega või usun, et saitide ketid.

Siin on link LG veebisaidile - http://www.lg.com/us/monitors/lg-29UM67-P-ultrawide-led-monitor

See on suurepärane. Ma ei mõistnud, et selline tavabränd nagu LG tegi mitme sisendiga monitori. Tore soovitus!
#3
+1
totymedli
2019-06-04 09:25:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

LG 43UD79

See on monitor / teler, mis toetab nelja HDMI-sisendit. See võib kuvada ühte sisendit või kõiki neid korraga.

LG 43UD79 4 input

Sellel on mitu paigutusvalikut ja kaasas pult. Seal on video, kus näete seda funktsiooni toimimas.

LG 43UD79 4 input layouts and remote

See on põhjalikult üle vaadatud:See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...