Küsimus:
Parem aku Galaxy S4 Mini jaoks?
James
2015-09-17 20:09:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on Samsung Galaxy S4 Mini telefon ja aku ei pea tavaliselt terve päeva vastu. Kas kolmanda osapoole patareid töötavad hästi? Kas on mõni aku, mille eluiga on pikem kui põhiakul?

Kas olete päeva jooksul palju telefonis? Kas telefoni füüsiliselt suuremaks muutmine oleks sinuga ok? Mis on teie uue aku eesmärgid? Mis on teie eelarve? Kas palun muutke oma küsimust, et lisada nendele küsimustele vastused?
Mul on kolmanda osapoole akuga Galaxy S3 Mini ja see töötab ideaalselt. Aku on 2680 mAh, nii et saan mobiiliga töötada umbes poolteist päeva ilma seda laadimata. See on peaaegu sama suur kui aku.
Amazonil on palju kolmandate osapoolte patareisid. Valisin ühe oma Galaxy s5 jaoks, mille on teinud Anker. Aku (7500 mAh) kestab mul sagedase kasutamise korral tavaliselt umbes 2 täispäeva. Kaasas oli ka oma juhtum. Lihtsalt olge valmis suuremaks telefoniks.
üks vastus:
#1
+3
Franck Dernoncourt
2015-09-19 02:28:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nagu kommentaarides öeldud, kui aku kestvus teile korda läheb, vaadake, kui palju mAh-d on asenduspatareil. Samsungi Samsung Galaxy S4 Mini aku on 1900 mAh, nii et soovite midagi kõrgemat, nt. Zerolemon Samsung Galaxy S4 Mini 5100mAh. Hoiduge sellest, et mõned patareid on liiga paksud, et need originaaltelefoni korpuse sisse mahuksid, nii et neil on paksem ümbris. Lisaks on olemas hulk rakendusi, mis aitavad tuvastada, millised rakendused võtavad teie aku kõige rohkem ära, võiksite optimeerida ka tarkvarapoolsel küljel.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...