Küsimus:
Juhtmevaba akutoitega veebikaamera
Mark
2015-09-17 10:47:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kohustuslik veebikomitee viide: https://xkcd.com/941/

Soovin luua pilvedest pika algusega stereoskoopilise video. Selleks on mul vaja paari veebikaamerat, mille saaksin oma sülearvutisse video voogesitamiseks seada 100-300 jala kaugusele. Ma arvan, et parim koht selle seadistamiseks on lähedal asuv kalju, kuid see tähendab, et mul on tavapärasest arvuti infrastruktuurist (elektripistikupesad, traadita pääsupunktid jne) mõnevõrra puudu.

Nõuded:

  • Wifi tugi, eelistatavalt ad-hoc režiim.
  • Toide akudest (eelistatum) või välise toiteallikaga võin asendada akuga.
  • Ennustatav latentsus. Kui mõlemad kaamerad näitavad sekundi taguseid pilte, on see tore; kui üks näitab reaalajas ja teine ​​viibib juhuslike summade võrra, heidab see stereoillusiooni.
  • Odav. Tahaksin seda paari veebikaamera jaoks alla 100 dollari hoida; alla 50 dollari oleks tore.
  • Linuxi (eelistatav) või Windows XP tugi.
See ei tööta teie eelarvega ja see pole traadita (peate mõne koomaali maapinnale viskama), kuid võite kaaluda turvakaamerate süsteeme. Teil on vaja vastuvõtvaseadmes voolu (näiteks võtke UPS kaasa), kuid see toidab kaameraid. Need on tavaliselt analoogvideokaamerad, nii pidev, prognoositav latentsus, sama kõigil kaameratel.
Xkcd-le +1 ja idee seda tegelikult proovida, võib-olla vaatamiseks Google Cardboardiga. Võib-olla soovite lihtsalt osta UPS-i ja seadistada sülearvuti kahe tavalise veebikaamera käitamiseks ja Interneti kaudu voogesitamiseks.
Olen seda proovinud ja enamik neist on kas mustvalge või kohutava kvaliteediga. Mul on üks tegelikult. Miks Windows XP toetab?
üks vastus:
#1
+3
Criggie
2015-11-05 10:31:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma ei kasutaks traadita ühendust, kuna traadita ühendus on teie vajaduste jaoks liiga ebakorrektne.

Selle asemel kasutage paari POE kaamerat, kahte pikka cat5 kaablit, kahte POE pihustit ja lülitit või POE lülitit ja salvestamiseks sülearvuti. Kõik see voolaks ära 150W muunduri, mis võib tühjendada auto aku.

Kaamera 100 dollarit NZ / tk http://www.cdlnz.com/index.html?do=viewproduct&p=LAN080&code=NFC31-IR Need on 720p HD, nii et filmimaterjal on 1280x720 ja on veidi alla 1 megapiksline. Veebikaamerate suurus on tavaliselt 0,3 megapikslit 640 x 480.

POE vahetab 60 dollarit NZ http://www.trademe.co.nz/975329444 leiate selleks ebayst midagi .EDIT: Netgearil on odav viie pordiga mudeli GS205, mis on POE, 35 dollarit NZ http://www.trademe.co.nz/977028525

30c / meeter või 100 dollarit / rull 1000 jalga. http://www.cdlnz.com/index.html?do=viewproduct&p=NC105&code=C-C5E-ST%20R Ethernet asub lülitist kuni 100 meetri kaugusel, kuid saate tõugata 120-ni meetrit või nii. Kui lõikate selle liiga pikaks, kärpige lihtsalt 5 meetrit maha ja kasutage seda hiljem hõõguvate juhtmete valmistamiseks.

Koonused otstele 10 dollarit NZ Tööriistad maksavad natuke rohkem.

Inverter, et anda toiteallikas 12V allikast 40 dollarit NZ http://www.cdlnz.com/index.html?do=viewproduct&p=UPS600&code=IPS-250

Täislaetud auto aku - Parim on kaasa võtta varu või kasutada seda oma autos. Sõltuvalt seisukorrast ja koormusest võite saada midagi kuni tund enne, kui see on auto käivitamiseks liiga tasane. Võite jätta mootori tühikäigule, kuid see kasutab kütust.

Kõik see on umbes 410 dollarit, kuid teil on palju osi, mida saab uuesti kasutada või edasi müüa. Võib-olla saate ka osa sellest laenata.

Ma ei näe, kuidas te seda 50 dollari eest teete. Oleksite piiratud kahe odava USB-veebikaameraga, mis on kinnitatud sülearvuti külge, ja isegi aktiivsete USB-kaabli abil oleks nende vahel maksimaalselt 10 meetrit.

Kolmas võimalus võib olla kahe tegevuskaamera kasutamine, nende seadistamine ja mõlemale salvestamine, seismine keskele ja suure klappplaadi abil sünkroonimiseks heli kasv.

Ükskõik mis peate piltide ühendamiseks leidma mõne tarkvara ja selle kuvamiseks midagi sellist nagu Google'i papist videopleier.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...