Küsimus:
Toite sisse / välja lülitamine 230V toitekaabel tarkvarast
peterh - Reinstate Monica
2015-09-11 05:48:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Otsin võimalust 230V toitepistiku tarkvara sisse- ja väljalülitamiseks.

Ideaalne viis oleks, kui seda saaks juhtida Linuxist, kuid kõik võiks olla ok.

Kaks vastused:
#1
+6
Gilles 'SO- stop being evil'
2015-09-11 06:17:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Teil on vaja releed, mida tõenäoliselt juhib USB. Näited: Yocto-PowerRelay, Cleware USB-lüliti, EnerGenie EG-PM2 (leitud veebiotsingu kaudu, ma ei toeta neid konkreetseid tooteid või müüjad).

Paljud inimesed kasutavad võrgutoitega seadmete juhtimiseks Raspberry Pi või muid sarnaseid plaate, nii et nende kogukondades leiate palju selle teema kohta arutelusid. Võite midagi odavamat ehitada, kui teete seda ise, kuid tehke seda ainult siis, kui teil on võrgutoitega mugav töötada - võite oma riistvara praadida või veelgi hullem, ise praadida. Kui teie süsteemis on juba RPi või Arduino, saate spetsialiseeritud välisseadmeid osta natuke odavamalt, nt. SainSmart 8-Kanäle RelaisModul või PowerSwitch Tail Arduino jaoks (ja vaadake seda lõime Arduino SE-s), Pi-Face Digital RPi jaoks (ja vaadake neid lõime Raspberry Pi.SE kohta) jne. PowerSwitch Taili a kasutamisel on üsna palju materjali > kas Arduino või Raspberry Pi abil.

Ükskõik, millist toodet kasutate, hoolitsege selle eest, et selle maksimaalset voolutugevust ei ületataks.

#2
+1
Eduard Florinescu
2018-08-06 12:41:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on EnerGenie EG-PM2 ja installimine ja kasutamine Linuxis / Ubuntus oli väga kiire, toimige järgmiselt.

Installige sispmctl

  wget https: // phoenixnap .dl.sourceforge.net / project / sispmctl / sispmctl / sispmctl-4.0 / sispmctl-4.0.tar.gztar xzvf sispmctl-4.0.tar.gzcd sispmctl-4.0 / sudo apt install libusb-dev./configuremakesudo make installsispmctlcp ./src /.libs/libsispmctl.so.0 / usr / local / libsispmctl  

Väljundil on 4 pordi, näide väljalülitamiseks ja 1. pordis teete järgmised käsud

Pordi 1 väljalülitamine ja sisse lülitamine

  sudo sispmctl -f 1 # Juurdepääs Gembird # 0 USB-seadmele 053 # Lülitatud pistikupesa 1 offsudo sispmctl -o 1 # Juurdepääs Gembird # 0 USB-seadmele 053 # Switched pistikupesa 1 sisse lülitatud  


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...