Küsimus:
Uute liidestega dokkimisjaam?
SEJPM
2015-09-12 21:15:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma arvan, et me kõik märkasime hiljutist IFA ja Gamescom 2015 Intel Skylake'i väljaannet.

Skylake tõi uue põlvkonna protsessorid, mis toetasid uue põlvkonna sisend- ja väljundliideseid, peamiselt Thunderbolt 3.

Kuna kavatsen varsti hankida sülearvuti koos Thunderbolt 3-ga, otsin selle sülearvuti dokkimisjaama.

Jaam peaks minu sülearvutiga ühenduse looma Thunderbolt 3 kaudu (soovitavalt) või USB 3.1 kaudu (tüüp C). Kui Thunderbolt 3 või USB 3.1 (C) ei toeta absoluutselt midagi, on vastuvõetav ka USB 3.0 (tüüp A). ​​

Sellel peaks olema vähemalt 4x USB 2.0, 4x USB 3.0 (mõlemad A-tüüp), HDMI liides ja gigabaidine Etherneti liides. Ideaalis oleks sellel ka USB 3.1 tüüpi C või Thunderbolt 3 pordid ja / või kuvapordid.

Kas on mõni ettevõte, mis teid huvitab?
@belford, ei
üks vastus:
#1
+4
belford
2015-09-14 22:45:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tulenevalt asjaolust, et see on turul uudsus, poleks nii lihtne leida täpselt seda, mida soovite, kuid Elgato Thunderbolt Dock on suhteliselt lähedal. Võime eeldada, et nad vabastavad sarnase mudeli koos Thunderbolt 3 -ga.

  1. Kaks Thunderbolt 2-porti
  2. sisseehitatud HDMI-port
  3. sisseehitatud gigabitine Ethernet
  4. kolm USB 3.0 porti

Elgato Dock - Front

Elgato Dock - Back

* "Kolm USB 3.0 porti" * pole halb, halb, ma küsisin 4x 2.0 + 4x 3.0 (-> 8x USB), nii et see nõuaks, et ostaksin veel ühe jaoturi :( aga toredad pildid :) Ja tore, et sellel on juba äike (ehkki 2) :) Kas tohin küsida, kuidas on tavaline viis selle doki ühendamiseks oma sülearvutiga? USB? Äike? "Mida iganes sa soovid"?
Piksepolt: https://www.youtube.com/watch?v=6Y21dgDHsq0


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...