Küsimus:
RAM-i soovitus Androidi arendamiseks
Nick Winans
2015-09-11 08:36:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma töötan välja Androidi rakenduse ja mul on paar füüsilist seadet, kuid kasutaja võimalike seadmetega ühilduvuse maksimeerimiseks soovin käitada virtuaalmasinaid. Praegu on mul 8 GB RAM-i ja tavaliselt käitan 5-10 kroomitud vahelehte korraga koos Android Studio ja ühe või kahe emulaatoriga.

Tavaliselt märkan emulaatorite töötamise ajal väikest aeglustumist. Kas minu puhul oleks kasuks 16 GB RAM-i täiendamine?

Lisaks: emulaatorid kasutavad vastavalt olukorrale 512 MB RAM-i - 2 GB. Kas emulaatorite jaoks on üle 2 GB praktiline või mitte?

Muud andmed Intel i5-4670k120 GB SSD1 TB HDD8 GB RAM

Millist mälusurvet praegu kasutate?
Mitu protsenti mälust kasutatakse kõigi nende käivitamisel, nagu maksimaalselt, kui teil oli? Sama teie protsessori ja kõvaketta (te) jaoks. Kui teil on SSD, eeldan, et kasutate sellel emulaatoreid, kuna see parandab jõudlust.
@Undo Ma kasutan tavaliselt igal ajal ainult 6–7 GB, kuid suurem ram võimaldaks mul avada rohkem vahelehti ja veel ühe või kaks emulaatorit
@AdrianPop maksimaalselt 7 GB RAM-i keskmisel päeval RAM-i jaoks ja umbes 40-50% protsessori jaoks, ja jah, emulaatorid salvestatakse SSD-le nende kiiruse suurendamiseks.
See sait on loodud küsimustele, mis otsivad konkreetset riistvarasoovitust, arvestades lõplikke nõudeid. Kui teie küsimus oli seotud üldiste andmetöötlus- või riistvaraprobleemidega, võib selle esitada saidil [Super User] (http://superuser.com); sellegipoolest jääb see väljapoole seda * saiti.
@RobertCartaino Ma ei näe, kuidas minu küsimus ei sobi. Küsin ram-soovitusi virtuaalsete masinate ja androidistuudio käitamiseks.
@NickWinans Küsite RAM-i täienduste tõhususe kohta. Teie postituses pole midagi soovitust.
Kaks vastused:
#1
+6
0rkan
2015-09-11 19:25:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Muidugi oleks. Kuna teil on mitu protsessi ja teie peamine eesmärk on multitegumite tegemine paremini, parandaks see tõesti jõudlust ja sujuvust.

Praegu kasutatava jaoks peaks piisama 12 GB-st, kuid tundub, et te piirate ise oma 8 GB RAM-i tõttu, nii et jätkake ja hankige 16 GB.

Ka kui kasutate Linuxi, oleks parem määrata oma vahetatavus alla null . Kui kasutate Windowsi, saate vaadata, kuidas juhtida oma ram-i ja vahetada kasutust. Nii saate oma oinast rohkem kasu.

#2
+4
Adrian Pop
2015-09-11 17:11:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võib kindlalt öelda, et 12 GB-le täiendamine oleks piisav, kuid kui soovite tõesti kindel olla, tehke 16 GB samm.

Isiklikult kasutan 6–7, mõnikord 8. Mul on 16 GB ja võib öelda, et see oli hästi kulutatud raha.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...